صفحه نخست >> حوادث تعداد نظرات: 0

هالووین خونین در نیویورک+عکس

در پی وقوع یک تصادف مرگبار در مراسم هالووین در نیویورکِ آمریکا 7 نفر کشته و زخمی شدند.

کد خبر: 55197

 به گزارش زمان به نقل از پایگاه خبری شبکه پرس تی وی، در پی یک تصادف مرگبار در جشن هالووین، سه نفر از جمله یک دختربچه 10 ساله در نیویورکِ آمریکا کشته و چهار نفر زخمی شده‌اند.

 
پلیس نیویورک اعلام کرد بازرسین در حال بررسی این موضوع هستند که چه عاملی منجر به برخورد این ماشین با یک گروه از شرکت‌کنندگان در جشن هالووین شده است.
 
هالووین خونین در نیویورک
نیانا آکول، دختربچۀ 10 ساله (وسط) همراه با خواهر 3 ساله‌اش در لباس مخصوص جشن هالووین پیش از حادثۀ مرگبار تصادف
 
یک ماشین در محلۀ برانکس در شمال نیویورک در اقدامی عجیب پس از رد شدن از جدول کنار خیابان در پیاده رو به یک گروه از مردم که با پوشیدن لباس مخصوص هالووین در حال عبور بودند، به شدت برخورد کرد.
 
پلیس نیویورک در حال بررسی این موضوع است که آیا این راننده در هنگام حادثه دچار مشکلات پزشکی اورژانسی مانند تشنج بوده است یا خیر.
 
هالووین خونین در نیویورک
 
به گفتۀ پلیس در این حادثه یک مرد 65 ساله به نام لوئیس پرز به دلیل اصابت ضربۀ شدید به سرش در دم جان داد و نیانا آکول، نوه 10 ساله او نیز در بیمارستان از دنیا رفت. خواهر 3 ساله نیانا اما زنده مانده و در بیمارستان بستری است.
 
کریستین لِکا، یک مرد 24 سالۀ دیگر نیز در این تصادف مرگبار کشته شد. خواهر 9 ساله کریستین و یک خانم دیگر که همراهشان بوده است زخمی شدند.
 
ماشین دوج چارجر مشکی پس از برخورد با گروهی از مردم در پیاده‌رو حصار خانه‌ای را شکست و متوقف شد.
 
هالووین خونین در نیویورک
 
پلیس می‌گوید راننده یک مرد 52 ساله بوده است که با ماشین دوج چارجر مشکی خود پس از برخورد به این گروه به حصار یک خانه اصابت کرد.
 
پس از تصادف راننده در شرایط جسمی متعادلی به بیمارستان منتقل شد.
 
شاهدان این صحنۀ تصادف در گفت‌وگو با خبرنگاران گفتند پس از شنیدن صدای مهیب تصادف و جیغ و گریۀ قربانیان و پس از مشاهدۀ  اجساد خون‌آلود نمی‌دانستند با واقعیت روبرو هستند یا یک صحنۀ ساختگی برای ترساندن مردم در جشن هالووین. 
 
 
انتهای پیام/
 

نظرات بینندگان

ارسال نظر