صفحه نخست >> حوادث تعداد نظرات: 0

حمایت المستقبل ازقاچاقچی قرص مورد علاقه داعش

تلاش های سفارت عربستان در لبنان و "جریان المستقبل" برای جلوگیری از محاکمه شاهزادۀ سعودی که در هواپیمای شخصی او مقادیر زیادی قرص روانگردان کشف شد، تا این لحظه ناکام مانده است.

کد خبر: 54596

به گزارش زمان منابع آگاه از پروندۀ بازداشت "عبدالمحسن بن ولید بن عبدالعزیز آل سعود" شاهزاده سعودی به اتهام قاچاق مواد مخدر از فرودگاه بین المللی بیروت به عربستان سعودی خبر دادند. این فعالان به شبکه المنار تأکید کردند که سفارت عربستان در لبنان و جریان المستقبل به رهبری سعد حریری، وزیر کشور را تحت فشار قرار داده اند تا شاهزاده سعودی را از شمار متهمان این پرونده خارج کند. 

 

 

این منابع تاکید کردند که قوۀ قضاییه لبنان به ویژه "دنی شرابیه" دادستان کل جبل لبنان، تسلیم این فشارها نشد و دستور بازداشت شاهزاده سعودی و چهار تن از همراهانش در هواپیما را صادر و آن ها را پس از بازداشت به مراجع قضایی تسلیم کرد.
در این میان، شبکه "ال.بی.سی" لبنان نیز با بیان این که شاهزادۀ سعودی، بامداد دوشنبه بازداشت شد، از اعمال فشارهای زیادی برای محدود شدن اتهام ِ قاچاق مواد مخدر به یکی از همراهان این شاهزاده خبر داد و تاکید کرد که این تلاش ها به سبب علنی شدن اصلِ خبر، ناکام ماند.
 
 
 
 
منبع:العالم
انتهای پیام/

نظرات بینندگان

ارسال نظر