صفحه نخست >> حوادث تعداد نظرات: 0

پدرزنم برای بار چهارم میخواهد ازدواج کند

مرد جوان زمانیکه دید پدرزنش برای بار چهارم ازدواج می کند، تصمیم به جدایی از همسرش گرفت.

کد خبر: 48906

پدرزنم برای بار چهارم می‌خواهد ازدواج کندبه گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، چندی پیش مرد جوانی با مراجه به دادگاه خانواده درخواست طلاق داد و در خصوص علت آن به قاضی گفت: آقای قاضی من به خاطر پدرزنم تصمیم به جدایی گرفتم. پدرزنم باعث خجالت و شرمندگی من است و دوست ندارم با چنین خانواده ای وصلت کنم.

وی افزود: وقتی با همسرم ازدواج کردم متوجه شدم که پدرززنم تا به حال سه بار ازدواج کرده و حالا باز هم می خواهد برای چهارمین بار ازدواج کند. او بعد از اینکه همسر اولش فوت کرده تا به حال دو بار ازدواج کرده و می خواهد باز هم ازدواج کند. پدرزنم با هر زنی که ازدواج می کند بعد از مدتی به اختلاف برمی خورد و از آنها جدا می شود. در این مدتی که من با همسرم ازدواج کرده ام دوبار ازدواج کرده و من هر بار هم برای خانواده ام داستانی سر هم می کنم تا آبرویم نرود. اما دیگر نمی توانم تحمل کنم. او باز هم می خواهد با زن دیگری ازدواج کند و می دانم که با این زن هم نمی تواند زندگی خوبی داشته باشد.

مرد جوان ادامه داد:هرچه سعی می کنم جلوی اینکارهای او را بگیرم فایده ای ندارد. هربار اعتراض می کنم هم همسرم و هم پدرزنم با من دعوا می کنند و می گویند که نباید دخالت کنی. خیلی وقت است که دارم به این موضوع فکر می کنم و در نهایت تصمیم به جدایی گرفتم. می دانم که زندگی ما عاقبت خوشی ندارد و من نمی توانم این موضوعات را تحمل کنم.

در پایان قاضی همسر این مرد را به دادگاه احضار کرد تا صحبت های او را هم بشنود.‎

انتهای پیام/

نظرات بینندگان

ارسال نظر