صفحه نخست >> حوادث تعداد نظرات: 0

ماجرای اتاق تاریک پزشک متجاوز/ فریادهایی که با داروی بیهوشی ساکت می‌شد +عکس

یک پزشک اهل " لاس و گاس آمریکا "به اتهام تعرض و سو استفاده غیر اخلاقی دستگیر شد .

کد خبر: 40020

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان،یک پزشک اهل " لاس و گاس آمریکا " متهم به تعرض و سو استفاده غیر اخلاقی شد .ماجرای اتاق تاریک پزشک آمریکایی/ فریادهایی که با داروی بیهوشی ساکت می‌شد

این پزشک که به عنوان جراح در یک مرکز جراحی به نام " ساندنس " مشغول به کار بود به 11 مورد تعرض به بیماران خود متهم شد و توسط پلیس بازداشت شد.

براساس گزارش پلیس آقای " بینگ جانگ " 41 ساله قبل از انجام جراحی بر روی بیمار، هنگامی که داروی بیهوشی به روی آنها اثر می کرد آنها را مورد تعرض قرار می داد و حتی از این رفتار حیوان صفت خود فیلم می گرفت .

خیانت ها و جنایات این پزشک وقتی برملا شد که همسر او خانم " برانداجانگ " یکی از فیلم های جنایت همسرش را در کامپیوتر آقای " چانگ " دید و با گزارش آن به پلیس آقای " چانگ " در 20 ژوئن دستگیر شد .

در تحقیقات گسترده تر پلیس معلوم شد که این پزشک بی شرم این رفتار ها را در سال 2006 آغاز کرده و حتی در اولین شکایت که مربوط به تعرض به یک دختر 15 ساله بود ، او 100 ساعت پس از متهم شدن آزاد و دوباره در همان مرکز پزشکی به کارش ادامه داد .

در مورد آخرین شکایت او که مربوط به یک دختر 14 ساله بود و قربانی در گزارش خود به پلیس گفت: که آقای " چانگ " به بهانه این که درمان جوش های صورت او نیاز به جراحی دارد او را متقاعد کرد که در ساعت 10/30 شب به مرکز درمان برود و پس از بردن دختر به اتاق جراحی وبیهوش کردن او به قربانی تعرض کرد .

قربانی در ادامه افزود: وقتی درساعت 3 صبح بهوش آمدم خود را برهنه در اتاق جراحی یافتم و پس از آن به پلیس شکایت کردم .

این مرد در دادگاه به 28 مورد سو استفاده جنسی و 11 مورد تعرض به بیماران زن که دو مورد از آن دختران 14و 15 ساله بودند متهم شد .

همچنین پلیس هزاران عکس از جنایت او که در کامپیوتر خود ذخیره کرده بود یافت .

این پزشک که دارای همسر و 2 فرزند می باشد به یک ملیون دلار جریمه نقدی محکوم است و برای محاکمه باید در دادگاه حاضر شود .

انتهای پیام/

نظرات بینندگان

ارسال نظر