صفحه نخست >> حوادث تعداد نظرات: 0

دستگیری ماموران قلابی با اسلحه شاه‌کش

رییس کلانتری 169مشیریه از دستگیری دو مامورنما با اسلحه شاه‌کش خبر داد.

کد خبر: 38610

خبرگزاری ایسنا: سرگرد پیمان لطیفی در گفت‌وگویی در این‌باره گفت: در ساعت4:40 روز دوم مرداد ماه امسال ماموران گشت انتظامی کلانتری مشیریه در لاین کندرو اتوبان امام رضا (ع) در حال گشت زنی بودند که ناگهان مشاهده کردند راکب و ترک نشین یک دستگاه موترسیکلت تریل که یکی پیراهن سیاه و دیگری پیراهن سفید به تن داشتند به راکب یک دستگاه موتورسیکلت طرح هوندا که وی نیز در همان مسیر در حال تردد بود نزدیک شده و او را متوقف کردند.

وی با بیان اینکه این افراد شوکر و اسلحه کمری در دست داشتند، گفت: ماموران مشاهده کردند که این دو فرد در حال بازرسی بدنی از راکب موتور سیکلت هوندا بودند که ناگهان به محض مشاهده واحد گشت کلانتری فرار را بر قرار ترجیح داده و به سمت گردنه تنباکویی گریختند.

رییس کلانتری 169مشیریه ادامه داد: در همین هنگام شاکی به ماموران مراجعه و ضمن معرفی خود به نام "رسول" گفت که دو متهم ضمن معرفی خود به نام مامور نیروی انتظامی با تهدید اسلحه و شوکر قصد داشتند وجوه نقد و اموالش را به سرقت ببرند که با سر رسیدن پلیس متواری ناکام ماندند.

لطیفی با بیان اینکه پس از بررسی یک دستگاه موتور سیکلت در محل رویت و به کلانتری منتقل شد، گفت: در حین انتقال به کلانتری دوباره دو تن از ماموران به محل وقوع جرم برگشته و موفق شدند با بکارگیری شگردهای خاص پلیسی دو متهمی که برای بردن موتورسیکلت خود به صحنه جرم برگشته بودند را دستگیر کرده و در بازرسی از آنان یک قبضه اسلحه شاه کش به همراه پنج تیر جنگی،یک دستبند و یک دستگاه شوکر کشف کنند.

وی با بیان اینکه دو متهم "بهنام" و "ارسلان" نام داشتند، گفت: این افراد پس از دستگیری به کلانتری منتقل شدند و در بازجویی از متهمان مشخص شد نامبردگان با استفاده از سلاح گرم و تجهیزات پلیسی تحت عنوان مامور ناجا اقدام به سرقت و اخاذی از شهروندان می کردند.

به گفته لطیفی پرونده ای در این رابطه تشکیل و هر دو متهم برای تحقیقات بیشتر و کشف سایر جرایم و همچنین شناسایی سایر مالباختگان در اختیار کارآگاهان پایگاه ششم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفتند.

نظرات بینندگان

ارسال نظر