صفحه نخست >> حوادث تعداد نظرات: 0

خودکشی پس ازگردن زدن وحشیانه همسر با تبر + تصاویر

یک مرد اهل "سافوکل بریتانیا " پس از کشتن همسرش ، خود را کشت .

کد خبر: 38593

یک مرد اهل "سافوکل  بریتانیا " پس از کشتن همسرش ، خود را کشت .

آقای " الیور رز"37 ساله ،همسرش خانم " دبورا رز" 39 ساله را با یک تبر به طور وحشیانه به قتل رساند سپس خود را از بالای پارکینگ طبقاتی به پائین پرتاب کرد و کشته شد.
 

خودکشی پس از گردن زدن وحشیانه همسر با تبر

براساس گزارش پلیس جسد خانم " دبورا " در آشپزخانه منزلش که غرق در خون بود یافت شد که براثر جراحت شدید از ناحیه صورت ، سر و گردن جان خود را از دست داده بود  و جسد آقای "رز"چند کیلومتر دورتر در پائین یک پارکینک طبقاتی پیدا شد که براثر آسیب شدید مغزی که بدنبال افتادن از یک ارتفاع بلند ایجاد شده بود جان خود را از دست داده بود .

به دنبال این جنایت وحشتناک  در صبح روز 13 نوامبر در خانه آقای " رز " واقع در"لانگ ملفورد " صورت گرفت، پلیس خودروی آقای "رز" را در طبقه بالای پارکینگ یافت و یک کیسه که داخل آن تبری بود که بر روی آن اثر خون " دبورا " وجود داشت و شاهدین در پاکینگ مشاهده کردند که آقای " رز" خود را  از بالای پارکینگ به پایین پرتاب کرد.

در تحقیقات گسترده تر پلیس فاش شد که این مرد که یک قصابی در " ملفورد" داشت به دلیل مشکلات با همسرش از یک افسردگی شدید رنج می برد به طوری که در بیمارستان تحت درمان بود و یک روز قبل از جنایت از بیمارستان مرخص شد .

خودکشی پس از گردن زدن وحشیانه همسر با تبر

خواهر آقای " رز" در گزارش خود به پلیس گفت برادرش صبح روز جنایت با او تماس  گرفت و گفت : قصد کشتن همسر خیانت کارش را دارد .

او در ادامه افزود: برادرم و " دبورا " در سال 1998 با یکدیگر ازدواج کردند و به همراه پسرشان تا سال 2013 زندگی خوبی داشتند اما " دبورا " با معشوقه جدیدش به برادرم خیانت کرد به طوری که او را در 8 ماه پیش به منظور سفر خارج از کشور ترک کرد .

برادرم برای انتقام دست به این جناینت هولناک زد و از اینکه زندگیشان اینگونه پایان یافت متأسفم.

پلیس در پایان گفت: که هیچ گونه اثر از مواد مخدر و یا الکل در بدن او دیده نشد و مرگ آقای " رز" را یک خود کشی اعلام کرد .

انتهای پیام/

نظرات بینندگان

ارسال نظر