صفحه نخست >> حوادث تعداد نظرات: 0

تجاوز بی شرمانه خانم معلم به دانش آموزان پسر در کلاس هنر +عکس

رابطه بی شرمانه خانم معلم با دانش آموزان در کلاس هنر/ معلم شیطان صفت از قربانیان فیلم‌برداری می‌کرد + عکس یک معلم اهل " نیو جرسی " به اتهام تجاوز دستگیر شد .

کد خبر: 36626

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان ،خانم " نیکل دو فالت " 35 ساله با 40  مورد اتهام تجاوز رو به رو شد .
رابطه بی شرمانه خانم معلم با دانش آموزان در کلاس هنر/ معلم شیطان صفت از قربانیان فیلم‌برداری می‌کرد
این متهم که معلم هنر بود در دبیرستان " کلمبیا " با دانش آموزان پسر 16 تا 17 ساله خود رابطه نامشروع برقرار کرد و به آنها تجاوز می کرد .

بر اساس گزارش پلیس این معلم بی شرم که مادر 2 فرزند 4 و2 ساله است و سال گذشته از همسرش جدا شد ؛ در دبیرستان به مدت 9 سال مشغول تدریس بود و طی چندین شکایت بر علیه او به اتهام تجاوز در سالهای 2013 تا 2014 بلاخره در 17  سپتامر 2014 در منزلش دستگیر شد .

پلیس در ادامه افزود " نیکل " در کلاس درس در مورد روابط جنسی صحبت می کرد و با حرفای تحریک آمیز با دانش آموزان خود رابطه بر قرار می کرد و قربانیان خود را به داخل خودروی خود و یا پارکینگ مدرسه می برد و به آنها تجاوز می کرد و یکی از قربانیان او حتی ادعا کرد که او پس از تمام شدن مدرسه در کلاس به او تجاوز کرد .

یک بار وقتی با 2 دانش آموز خود قرار گذاشت از یکی از آنها خواست تا از رفتار بی شرمانه او فیلم برداری کند و همچنین در تحقیقات پلیس یک فیلم دیگر نیز که بدون اطلاع قربانی ؛ در منزل " نیکل " ضبط شده بود پیدا کردند .

" نیکل " با شکایت 6  قربانی اش در مورد تجاوز و همچنین شکایت مسئول مدرسه در مورد دروغ گفتن روزمه کاری اش که گفته می شود او هیچ سابقه ی تدریس قبل از استخدام در دبیرستان " کلمبیا " را نداشته در دادگاه حاضر و به پرداخت 500/000 دلار جریمه نقدی محکوم شد.
 

 


انتهای پیام/

نظرات بینندگان

ارسال نظر