صفحه نخست >> حوادث تعداد نظرات: 0

شوهرم ترسو است و ریسک نمی‌کند

زن جوان وقتی دید که شوهرش اهل ریسک کردن نیست و زندگی اش پیشرفتی ندارد، راهی دادگاه خانواده شد و درخواست طلاق داد.

کد خبر: 34028

به گزارش باشگاه خبرنگاران، چندی پیش زن جوانی با مراجعه به دادگاه خانواده درخواست طلاق داد و در خصوص علت آن به قاضی گفت: آقای قاضی شوهرم اصلا اهل ریسک کردن نیست و حاضر نمی شود به درآمد بالاتر و زندگی بهتر فکر کند. شوهرم ترسو است و ریسک نمی‌کند

وی افزود:او یک کارمند ساده است و هرچه به او پیشنهادهای مختلف برای درآمد بالاتر می دهم می ترسد و قبول نمی کند. تا الان چندین پیشنهاد خوب برای سرمایه گذاری و درآمد بالاتر به او دادم ولی هربار می ترسد و به جنبه های منفی ماجرا نگاه می کند و می گوید اگر پولمان را از دست بدهیم چه می شود. بعد هم قبول نمی کند و به همین درآمد پایین کارمندی خودش اکتفا می کند.

زن جوان ادامه داد:راستش آقای قاضی من دوست دارم شوهرم خطر کند و اهل ریسک کردن باشد. از مرد ترسو بدم می آید و از اینکه زندگی ام یکنواخت باشد و هیچ تغییری یا پیشرفتی نکند بدم می آید. برای همین فکرهای خود را کردم و تصمیم گرفتم برای همیشه از این مرد جدا شوم. من می دانم که در کنار این مرد نمی توانم زندگی کنم.

بعد از صحبت های این زن قاضی دستور احضار شوهر وی را هم به دادگاه صادر کرد تا صحبت های او را هم بشنود و بعد از آن در خصوص این پرونده حکم دهد.

نظرات بینندگان

ارسال نظر