صفحه نخست >> حوادث تعداد نظرات: 0

«مهران تپل» در گیشا بازداشت شد

کد خبر: 33987

خبرگزاری ایسنا: رییس کلانتری137 نصر از دستگیری مواد فروش غرب پایتخت خبر داد.

سرهنگ رضا صادقی پور در این باره گفت: با توجه به اطلاع منابع خبری و کسب اخبار متعدد در خصوص حمل و توزیع مواد مخدر از نوع تریاک توسط فردی به اسم مستعار «مهران تپل» رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران کلانتری 137 قرار گرفت و آنان پس از اطمینان از صحت موضوع در تحقیقات خود متوجه شدند که این فرد با خودروی ال 90 سفید رنگ در حوالی اتوبان شیخ فضل اله و خیابان های اطراف اقدام به توزیع مواد مخدر می کند.

وی با بیان اینکه رسیدگی به پرونده در دستورکار قرار داشت، گفت: ماموران پس از تحقیقات صورت گرفته در ساعت 22 آخرین روز از خرداد ماه امسال وی را در حال خرید و فروش مواد مخدر با یکدستگاه سواری مزدا 323 مشکی رنگ مشاهده کردند.

رییس کلانتری137نصر با بیان اینکه ماموران به محض مشاهده این فرد اقدام طرح ریزی و انجام اقدامات فنی پلیسی برای دستگیری وی کردند، گفت: ماموران با رعایت اصل غافلگیری خودروی این فرد را توقیف و متهم مذکور را به همراه فردی دیگر به هویت منصور را دستگیر و به مقر انتطامی منتقل کردند.

صادقی پور با بیان اینکه فرد همراه متهم اصلی قصد خرید عمده مواد مخدر را داشت، اظهارکرد: این افراد به همراه مواد مکشوفه به میزان یک کیلو و 220 گرم تریاک و یک افشانه اشک آور به کلانتری منتقل شدند.

وی با اشاره به انجام بازجویی از متهم اصلی، اضافه کرد: مهران در بازجویی هایی پلیسی ضمن پذیرش بزه انتسابی معترف شد که مواد مخدر مکشوفه متعلق به اوست و حدود دو سال است که در محدوده شمال غرب تهران اقدام به فروش مواد مخدر کند.

رییس کلانتری137نصر ادامه داد: برای دو متهم پرونده ای تشکیل و هر دوی آنها به همراه مواد مخدر مکشوفه برای سیر مراحل قانونی به پایگاه دوم پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ اعزام شدند.

نظرات بینندگان

ارسال نظر