صفحه نخست >> حوادث تعداد نظرات: 0

غرق شدن زوج بوشهری پس از نجات فرزندان

پدر و مادر یک خانواده 5 نفره پس از نجات فرزندان خود از آب، در ساحل بوشهر غرق شدند.

کد خبر: 33968

خبرگزاری فارس: ظهر امروز یک خانواده اهل روستاهای اطراف بوشهر به محل آب‌شیرین‌کن بوشهر رفته و 3 فرزند خردسال این خانواده وارد آب‌شده و پس اینکه دچار حادثه می‌شوند پدر و مادر برای نجات آنان به دریا می‌روند و پس از نجات فرزندان خود، متأسفانه غرق‌ شده و تلاش برای نجات آنان بی‌فایده بود و جان خود را از دست دادند.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر دراین‌ارتباط به خبرنگار فارس در بوشهر اظهار داشت: این خانواده در محل آب‌شیرین‌کن برای شنا رفته بودند که در این محل سرباز نگهبان هم داشته و  با تلاش تعدادی از سربازان نیروی دریایی ارتش و مردم حاضر در محل سعی بر نجات دادن 3 فرزند شد اما پدر و مادر خانواده جان خود را از دست دادند.

سید مجید حسینی افزود: وقتی نیروهای اورژانس به محل حادثه رسیدند پدر و مادر این خانواده دچار خفگی شده بودند اما نیروهای اورژانس این دو فرد را به بیمارستان سلمان فارسی بوشهر منتقل می‌کنند که متأسفانه نتیجه‌بخش نبوده و پدر و مادر این خانواده جان خود را از دست می‌دهند.

وی بیان کرد: 3 فرزند این خانواده 7، 5 و 3ساله بودند که توسط پدر و مادر خود نجات یافتند اما پدر و مادر جان خود را از دست دادند.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تصریح کرد: بر اساس اطلاعات دریافتی تعدادی از دژبانان نیروی دریایی ارتش که در محل حادثه بودند برای نجات پدر و مادر اقدام کردند اما تلاش آنان نیز بی‌فایده بود.

نظرات بینندگان

ارسال نظر