صفحه نخست >> حوادث تعداد نظرات: 0

تجاوز جنایتکار به زنان، مقابل چشم شوهرانشان +عکس

به گزارش پلیس لندن در "بوینگ تون" مجرم جنسی سریالی به اتهام تجاوز به عنف ، آدم ربایی و ضرب و شتم شناسایی و دستگیر شد.

کد خبر: 31698

باشگاه خبرنگاران، "دانیل الیوت" 24 ساله پس از انجام یک رشته جرایم جنسی، ضرب و شتم و آدم ربایی در سالهای 2010 تا 2014 شناسایی و دستگیر شد.

 

بنابراین گزارش، "الویت" برای تسلیم کردن قربانی خود از اسپری فلفل، خنجر کوچک استفاده می‌کرد و قربانیان خود را از میان کسانی انتخاب می‌کرد که یا متاهل بودند و یا در شرف ازدواج قرارداشتند.

 

 

این مجرم جنسی خطرناک پس از یافتن قربانیانش آنان را به همراه همسرانشان با تهدید اسپری فلفل می ربود و به طرز بی‌ شرمانه دست و پای  همسران و یا نامزدهای آنان بسته و در مقابل چشم‌هایشان آنان را  مورد تعرض جنسی قرار می‌ داد.

 

"الویت" این اعمال بی‌ شرمانه را شب هنگام در خیابان‌های خلوت انجام می داد. متجاوز چپاولگر در سال 2007 به اتهام تعرض جنسی به یک دانش‌آموز ژاپنی در بدینگتون لندن دستگیر شده بود و به دو سال زندان محکوم شده بود.

 

وی پس از آزاد شدن بدون عبرت گرفتن از کار اشتباه خود در گذشته اعمال وقیحانه‌اش را به شیوه‌ای دیگر انجام داد. به گزارش پلیس یکی از قربانیان که تنها 16 سال داشت پس از آنکه در مقابل نامزدش مورد تعرض جنسی قرار گرفت با طرح شکایت، پلیس را از آنچه اتفاق افتاده مطلع کرد.

 

در میان قربانیان وی زن 28 ساله ای که به همین ترتیب در مقابل چشمان همسرش مورد تعرض بی‌رحمانه این مجرم جنسی قرار گرفت پس از طرح شکایت از "دانیل الویت" در جلسه دادگاه حضور داشت.

 

وی قربانیانش را با انواع سلاح سرد به مرگ تهدید می‌کرد و "فلاهیلز " قاضی این پرونده در جلسه دادگاهی که روز گذشته برگزار شد وی را به اتهام ضرب و شتم ، تجاوز به عنف و آدم‌ربایی به حبس ابد محکوم کرد.

نظرات بینندگان

ارسال نظر