صفحه نخست >> حوادث تعداد نظرات: 0

قتل دختر مورد علاقه پس از ٨سال

مردی که متهم است دختر موردعلاقه‌اش را کشته وقتی برای دفاع از خود در جایگاه حاضر شد، گفت که قتل کار او نیست.

کد خبر: 27913

باشگاه شبانه: مردی که متهم است دختر موردعلاقه‌اش را کشته وقتی برای دفاع از خود در جایگاه حاضر شد، گفت که قتل کار او نیست.

نماینده دادستان در ابتدای جلسه رسیدگی به این پرونده که صبح دیروز در شعبه ٨٤ دادگاه کیفری ‌استان تهران برگزار شد، گفت: این مرد براساس شواهد به‌دست‌آمده از سوی دادسرا به قتل زن جوانی به نام منیر متهم است و به‌عنوان نماینده دادستان خواستار رسیدگی به این پرونده هستم.

سپس اولیای‌دم که خواهران و برادران مقتول بودند، خواستار صدور حکم قصاص شدند. یکی از برادران مقتول گفت: من و خواهرم با هم زندگی می‌کردیم، هر روز صبح به سرکار می‌رفتم و شب برمی‌گشتم. یک روز قبل از حادثه وقتی از سرکار به خانه رفتم خواهرم گفت فردا تعطیل است بازهم سرکار می‌روی، گفتم بله، بعد هم صبح زود از خانه بیرون رفتم و غروب برگشتم. وقتی وارد خانه شدم، احساس کردم بوی گاز می‌آید. شیر گاز را بستم و منیر را صدا کردم، جواب نداد، به اتاق خوابش رفتم و دیدم دراز کشیده ‌است.

صدایش کردم، جواب نداد، به بدنش دست زدم، سرد شده‌ بود. با اورژانس تماس گرفتم و کارهایی را که گفتند انجام دادم اما خواهرم برنگشت. بعد هم پلیس آمد و خواهرم را بردند. چندروز بعد به ما گزارش دادند موضوع قتل است نه گازگرفتگی، بعد بازپرس، تلفن‌های خواهرم را بررسی کرد و به مهرداد - متهم حاضر در دادگاه- رسید و حالا ما همگی درخواست صدور حکم قصاص را داریم.

سپس متهم در جایگاه حاضر شد. او اتهام قتل را رد کرد و گفت: من هشت سال بود که با منیر رابطه داشتم. حتی زمانی که مادرش زنده‌ بود چندبار به خانه آنها رفته و ناهار میهمانشان بودم.

خانواده منیر در جریان رابطه ما بودند؛ البته رابطه ما از دوستی خیابانی و زمانی شروع شد که من اعتیاد داشتم و همسرم ترکم کرده‌ بود. مدتی بعد اعتیادم را ترک کردم و همسرم به خاطر بچه‌ها برگشت. منیر هم این موضوع را می‌دانست.

من همه‌چیز را به همسرم گفتم و قرار شد رابطه من و منیر قطع شود اما او دست‌بردار نبود. منیر عاشقانه مرا دوست داشت، خیلی تنها بود. فقط با برادر بزرگش رابطه خوبی داشت. من هم دوسال بود که رودررو او را ندیده‌ بودم و فقط تلفنی و با پیامک با وی ارتباط داشتم. روز حادثه من در محل کارم بودم و شاهد هم دارم اما چون با منیر ارتباط داشتم، بازداشتم کردند.

هیأت قضات بعد از پایان گفته‌های متهم، برای صدور رأی دادگاه وارد شور شدند.

نظرات بینندگان

ارسال نظر