صفحه نخست >> حوادث تعداد نظرات: 0

ذبح زن باردار فلسطینی توسط صهیونیست‌ها

کد خبر: 24911

 

فارس/ یک پیرمرد ۱۲۶ ساله فلسطینی که شاهد عینی روز اشغال فلسطین است در گفت‌وگویی خاطرات تلخ خود از آن روز را بازگو کرد.

«رجب التوم» پیرمرد فلسطینی که در حال حاضر 126 سال سن دارد همچنان جنایت‌های صهیونیستی در 25 ماه می 1948 یا همان «یوم النکبه» (سالروز اشغال فلسطین) را به خاطر می‌آورد.

براساس گزارش وبگاه خبری «وطن»، رجب که در آن زمان 59 سال سن داشت، می‌گوید: از جمله وحشتناک‌ترین جنایت نظامیان اسرائیلی در آن زمان که هنوز از یاد نبرده‌ایم این است که این نظامیان یک زن باردار 30 ساله را در مقابل چشمان فرزندان و همسرش سر بریدند.

وی افزود: این صحنه را دیدم و از ترس اینکه ما را هم بکشند به خود می‌لرزیدیم اما به طرف غزه فرار کردیم. التوم تاکید کرد که این صحنه تنها یکی از جنایت‌های نظامیان صهیونیستی بود و آنها بسیاری از کودکان و زنان را در مقابل خانواده‌هایشان یا تیرباران کردند یا سر بریدند.

وی افزود: فلسطینی‌ها در ابتدا حقیقت امر را نفهمیدند و هنگامی که دیدند گروه‌های صهیونیستی با تانک و اسلحه وارد محل زندگی‌شان می‌شوند فهمیدند چه اتفاقی در حال وقوع است و تا آنجایی که می‌توانستند با اسباب و اثاثیه فرار کردند.

رجب تاکید کرد که گروه‌های صهیونیستی به صورت بی هدف مناطق فلسطینی را بمباران می‌کردند تا در میان مردم رعب و وحشت به پا کنند و صدها نفر در زیر خرابه‌ها کشته شدند.

التوم که در حال حاضر در «بیت لاهیا» واقع در شمال نوار غزه زندگی می‌کند تاکید کرد که تاریخ به خوبی حجم جنایت‌های صهیونیستی را افشا نکرده و شهادت من گواه قصه‌های دردناکی است که خانواده‌های فلسطینی با آن زندگی کرده‌اند.
 

نظرات بینندگان

ارسال نظر