صفحه نخست >> حوادث تعداد نظرات: 0

ناگفته‌ هایی از تصادفBMWو پورشه در تهران

دو تصادف هولناک خودروی لوکس در بزرگراه همت و خیابان شریعتی سومین و چهارمین قربانی خود را هم گرفتند.

کد خبر: 22044

زمان/ دو تصادف هولناک خودروی لوکس در بزرگراه همت و خیابان شریعتی سومین و چهارمین قربانی خود را هم گرفتند.

در حالی آمار کشته‌شدگان در هر دو تصادف به پنج نفر افزایش یافته است که هنوز مشخص نیست در تصادف همت  قهرمان اتومبیلرانی ایران پشت فرمان بی.‌ام.‌و کروک بوده یا یکی از همراهانش رانندگی می‌کرد.

این حادثه که تصاویر آن وحشتناک است، ساعت 35 دقیقه بامداد دوشنبه گذشته در مسیر شرق به غرب بزرگراه همت روی پل یادگار امام‌(ره) رخ داد که در فیلم دوربین‌های ترافیکی دیده می‌شود خودرو لوکس ابتدا به صورت ناگهانی در لاین کندرو مشاهده شده، سپس با حرکت مارپیچ به سمت چپ حرکت و با برخورد به گاردریل به خودروی پرشیایی اصابت کرده و متوقف شده است. 


ناگفته‌ هایی از دو سانحه جنون سرعت در تهران

 

وقتی مأموران پلیس راهور و امدادگران اورژانس و آتش‌نشانی در محل این حادثه حضور یافتند، مشخص شد دو مرد جوان که یکی از آنها «حمیدرضا کمالی» قهرمان اتومبیلرانی ایران در کلاس آزاد بود در دم جان باخته‌اند و دو مرد دیگر نیمه‌جان به بیمارستان انتقال داده شده‌اند.

سرهنگ «زینی» رئیس اداره تصادفات پلیس راهور تهران در‌خصوص اینکه کدام‌یک از سرنشینان خودرو پشت فرمان بوده‌اند و آیا حمیدرضا کمالی راننده بی.‌ام.‌و کروک بود، گفت: «متأسفانه در این حادثه دو سرنشین در صحنه و یکی از زخمی‌ها در بیمارستان جان باختند و تنها بازمانده حادثه در شرایطی قرار ندارد که بتوان از وی بازجویی کرد.»

این مقام پلیسی ادامه داد: «وقتی پلیس به صحنه تصادف رسید، چون هر چهار سرنشین به اطراف پرتاب شده بودند تحقیقات میدانی مشخص نکرد چه کسی پشت فرمان بوده است و منتظریم با بهبودی حال تنها نجات‌ یافته از وی تحقیق کنیم تا جزئیات چگونگی حادثه را به دست آوریم.»

ساعاتی بعد از این حادثه، یک پورشه زردرنگ که بتازگی پسر قلعه‌نویی آن را فروخته بود، در خیابان شریعتی با جدول و درختان کنار خیابان برخورد کرد که راننده آن دختری به نام «پریوش» 25 ساله بود که در دم جان سپرد و همراهش که مرد جوانی به نام محمد حسین ربانی بود، با وجود انتقال به بیمارستان به کام مرگ فرورفت.

بنابر این گزارش، کارشناسان تصادف کورس‌های جنون‌آمیز در شب‌های خلوت پایتخت را یک خطر جدی می‌دانند و مدام هشدار می‌دهند جوانان باید مراقب باشند و فریب شرایط خلوتی و تاریکی را نخورده و خود را به سرنوشت‌های تلخ نکشانند.

تأییدیه فدراسیون اتومبیلرانی


سایت فدراسیون اتومبیلرانی در‌خصوص حادثه اتوبان همت نوشت: حمیدرضا کمالی ورزشکار اتومبیلرانی ایران در تصادف در یکی از اتوبان‌های تهران جان خود را از دست داد. حمیدرضا کمالی عضو تیم ملی اتومبیلرانی ایران و سال گذشته در کلاس آزاد قهرمان شده بود/روزنامه ایران/

نظرات بینندگان

ارسال نظر