صفحه نخست >> حوادث تعداد نظرات: 0

مرگ هولناک جوان روزنامه‌فروش+عکس

جوان روزنامه‌فروش در دکه آتشین گرفتار شد و زنده زنده سوخت.

کد خبر: 17227

ساعت یک بامداد 19 اسفندماه سال‌جاری چند رهگذر که در حال عبور ازخیابان شهید مطهری تهران بودند با دیدن آتش و شنیدن صدای فریادهای پسر جوانی از یک دکه با آتش‌نشانی تماس گرفتند.

اخبار,اخبار حوادث , آتش سوزی

دقایقـــی بعــــد آتش‌نشانان خود را به دکه آتشین رساندند و به مهار آتش دست زدند.

 

وقتی زبانه‌های سوزناک فروکش کرد، آتش‌‌نشانان با پیکر سوخته پسر جوانی روبه‌رو شدند که دیگر نای نالیدن نیز نداشت.

 

تکنیسین‌های اورژانس پس از معاینه جسد با توجه به سوختگی شدید این پسر که «توحید» نام داشت، خود را در برابر وخامت و بحرانی بودن حال وی دیدند و بلافاصله جوان سوخته را به بیمارستان سوانح سوختگی شهید مطهری رساندند.

 

پزشکان با بستری کردن توحید دیدند وی 100 درصد سوختگی دارد و نا‌امیدانه تماشاگر ثانیه‌های آخر زندگی این جوان دکه‌دار شدند.

 

هنوز صبح نشده بود که توحید برای همیشه خاموش شد و این آتش‌سوزی بوی مرگ گرفت.

 

گفت‌و‌گو با دایی توحید

«قهرمان جعفرزاده» که بعد از شنیدن ماجرای سوختن خواهرزاده‌اش خود را به تهران رسانده است، به شوک گفت: ساعت 3 بعد از ظهر 19 اسفند ماه سال‌جاری با ما تماس گرفتند که خواهرزاده‌ام توحید در بیمارستان سوانح سوختگی مطهری بستری است، با شنیدن این خبر خود را به تهران رساندیم که متأسفانه پزشکان خبر مرگ وی را به ما دادند.

 

وی افزود: توحید متولد مشکین شهر استان اردبیل و فرزند آخر خواهرم بود که بعد از تمام شدن سربازی‌اش برای کار به تهران آمده بود.

 

سه سال بود که برای خودش دکه اجاره می کرد و اجاره می‌داد اما یک سال آخر کارگر دکه روزنامه فروشی بود و شب‌ها را آنجا می‌ماند که این اتفاق افتاد.

 

دایی قربانی حادثه گفت: علت مرگ را 100 درصد سوختگی عنوان کردند. جسد را به پزشکی قانونی فرستاند که علت دقیق مرگ را سوختگی اندام‌های حیاتی اعلام کردند.

پس از اعلام مرگ به کلانتری 104 عباس‌آباد مراجعه کردیم که گفتند علت آتش‌سوزی هنوز مشخص نشده و تحت بررسی است.

 

اخبار حوادث - روزنامه ایران

نظرات بینندگان

ارسال نظر