صفحه نخست >> حوادث تعداد نظرات: 1

توهم شاگرد کله‌پز جان زن جوان راگرفت!

توهم شیشه‌ای شاگرد کله‌پزی جان زن جوان را گرفت

کد خبر: 17094

ایران/ زن جوان که برای ملاقات شوهرش در کمپ ترک اعتیاد از خانه خارج شده بود، در توهم شیشه‌ای شاگرد کله‌پزی گرفتار شد و به طرز هولناکی به قتل رسید.

نوزدهم آبان ماه سال جاری زن نگران به آگاهی شهریار مراجعه کرد و خبر کشته شدن دختر 27 ساله‌اش را در یک طباخی مطرح کرد.

زن نگران به مأموران گفت: صبح دامادم با من تماس گرفت و گفت سمانه دخترم یک هفته پیش در کله‌پزی در خیابان دهمویز به قتل رسیده است، با شنیدن این خبر فوراً خودم را به آگاهی رساندم تا ماجرا روشن شود.

پس از مطرح شدن این فرضیه تیم تحقیقاتی در کله‌پزی حاضر شدند و تحقیقات در این زمینه را آغاز کردند.صاحب کله‌پزی در برابر کارآگاهان از ماجرا اظهار بی‌اطلاعی کرد و تنها به این موضوع که کارگر مغازه‌اش چند روزی بدون خبر مغازه را ترک کرده است، اشاره کرد.

کارآگاهان جنایی با بررسی اظهارات مادر نگران و مرد کله‌پز موضوع را به بازپرس کشیک اطلاع دادند و با حضور تیم جنایی در محل حادثه بازبینی دوربین مدار بسته در دستور کار قرار گرفت.

فیلم گرفته شده در شب ناپدید شدن زن جوان چگونگی جنایت هولناک توسط شاگرد مغازه را به تصویر کشیده بود.

 

با دستور قضایی تحقیقات برای دستگیری عامل جنایت آغاز شد و بقایای جسد پیدا شده به پزشکی قانونی انتقال یافت تا هویت دقیق آن مشخص شود.پس از گذشت چند روز کارآگاهان پلیس موفق به دستگیری متهم شدند و پس از انتقال به پلیس آگاهی وی هرگونه قتلی را انکار کرد ولی زمانی که خود را در مقابل فیلم ضبط شده دید قفل سکوت را شکست و به قتل زن جوان اعتراف کرد.

گفت‌وگو با مادر سمانه

مادر سمانه دختر 27 ساله‌ای که در این جنایت کشته شده است با اشاره به اینکه از دخترش یک نوه 4 ساله دارد به خبرنگار ما گفت: مدتی بود که سمانه با همسر موقتش زندگی می‌کرد تا اینکه بعد از چند وقت متوجه اعتیاد وی شد و او را به کمپ اعتیاد برد تا اعتیادش را ترک کند.

 

در این مدت به اصرار من، سمانه و پسرش در خانه ما ماندند تا اینکه صبح روز حادثه سمانه برای ملاقات شوهرش خانه را ترک کرد، وقتی تا شب نیامد فکر کردم شاید دامادم مرخص شده است و با هم هستند.

 

وی ادامه داد: چند روز بعد شوهر سمانه تماس گرفت و خواست با سمانه صحبت کند، با حالت تعجب گفتم سمانه از روزی که به ملاقات تو آمده به خانه بر نگشته است.دامادم گفت که سمانه اصلاً به ملاقات او نرفته است. چند روز بعد شوهر سمانه زنگ زد و گفت شاگرد کله‌پزی که قبلاً در طبقه بالای آن مغازه مستأجر بوده‌اند سمانه را کشته است.

 

پس از گذشت 5 ماه از این کشف جسد، شنبه گذشته 23 اسفندماه پزشکان قانونی پس از آزمایش‌های تخصصی روی بقایای جسد اعلام کردند جسد متعلق به سمانه است.با اعلام این گزارش پرونده این جنایت در بازپرسی جنایی دادسرای شهریار در حال رسیدگی است و متهم تا صدور کیفرخواست و محاکمه به زندان انتقال یافته است.

نظرات بینندگان

  • حامد

    | |

    من ودوستانم پیشش کله پاچه میخوردیم

ارسال نظر