صفحه نخست >> حوادث تعداد نظرات: 0

مرد عصباني، با تفنگ ساچمه اي به جان نوجوانان پايتخت افتاد

ساعت 18 و 10 دقيقه 12 اسفند ماه بر اساس اعلام مرکز پيام مبني بر تيراندازي و مجروح کردن تعدادي نوجوان با اسلحه ساچمه‌اي بلافاصله ماموران کلانتري 132 نبرد به آدرس خاوران،خيابان کاشي اعزام شدند.

کد خبر: 15184

باشگاه خبرنگاران/ ساعت 18 و 10 دقيقه 12 اسفند ماه بر اساس اعلام مرکز پيام مبني بر تيراندازي و مجروح کردن تعدادي نوجوان با اسلحه ساچمه‌اي بلافاصله ماموران کلانتري 132 نبرد به آدرس خاوران،خيابان کاشي اعزام شدند.

با حضور ماموران مشخص شد که فردي مهاجم از پشت بام ساختماني دو طبقه به سمت کودکاني که در پارک در حال بازي بودند با شليک تفنگ ساچمه اي تعداد چهار نفر از آنها را از ناحيه دست مجروح کرده است و کودکان به درمانگاهي در خيابان عباس کاشي انتقال داده شده‌اند.

در ادامه عوامل اين يگان در درمانگاه حاضر و مشخص گرديد تعداد 4 نفر از کودکان به هويت هاي "شايان" حدودا 11 ساله، "آرمان" 11 ساله، "مهرداد" 10ساله و "آرش" در حال مداوا هستند که براي تحقيقات و کسب اطلاعات از معتمدين محلي و زواياي تيراندازي موضوع به مقام قضايي منعکس شد که دستور بازداشت متهم و يا متهمان صادر و مقرر شد ماموران در اسرع وقت به دستگيري متهم و متهمان با اذن ورود به مخفيگاه و کشف سلاح اقدام کنند.

لذا ماموران تخصصي کلانتري 132نبرد به آدرس خيابان کاشي اعزام و ضمن رعايت موازين شرعي و قانوني اقدام به دستگيري فردي به هويت "خسرو" حدودا 45 ساله نموده که متهم به محض دستگيري به بزه ارتکابي اقرار و اظهار داشت که بنده قبول دارم که کودکان را با سلاح ساچمه اي مجروح نموده ام چون آنان با بازي گوشي در پارک باعث شده بودند تا آسايش و آرامش من سلب شود و خواب بعداز ظهر من به هم بخورد.

به همين دليل تصميم گرفتم تا با اسلحه شکاري که در اختيار داشتم و با آن گاهي اوقات گنجشک و يا کبوتر شکار مي کردم به پشت بام منزلم بروم و از آنجاييکه شکارچي ماهري هستم تصميم گرفتم با نشانه گيري دقيق بچه ها را از ناحيه دست و پا مصدوم کنم تا درس عبرت بگيرند و ديگر به اين پارک که در کناز منزل من قرار دارد نيايند و سرو صدا نکنند.

سرهنگ خليل شهبازي سرکلانتر ششم پليس پايتخت درباره اين خبر به باشگاه خبرنگاران گفت: فرد دستگير شده با اسلحه به يگان انتقال داده شد و پس از تشکيل پرونده در اختيار بازپرس دادسراي ناحيه 14تهران قرار گرفت.

نظرات بینندگان

ارسال نظر