صفحه نخست >> حوادث تعداد نظرات: 0

قاتل فراري افغانی در چنگ پليس ايران

تبعه افغاني که دو سال پيش دختر مورد علاقه‌اش را در کشور افغانستان به قتل رسانيده بود، ‌در شهرستان محلات استان مرکزي دستگير شد.

کد خبر: 15177

باشگاه خبرنگاران/ تبعه افغاني که دو سال پيش دختر مورد علاقه‌اش را در کشور افغانستان به قتل رسانيده بود، ‌در شهرستان محلات استان مرکزي دستگير شد.

سرهنگ فرامرز گودرزي فرمانده انتظامي شهرستان محلات در تشريح جزييات اين خبر گفت: در پي دريافت خبري مبني بر متواري شدن و سکونت قاتلي تبعه کشور افغانستان در شهرستان محلات، موضوع به صورت ويژه در دستور کار کاراگاهان پليس آگاهي شهرستان قرار گرفت.

وي افزود: با اقدامات فني و اطلاعاتي مناسب و همکاري پليس اينترپل، ماموران مخفيگاه متهم را در يکي از محله‌هاي شهرستان محلات، شناسايي کردند و در عملياتي غافلگيرانه موفق به دستگيري متهم شدند.

اعتراف به قتل در مسير مدرسه

سرهنگ گودرزي اضافه کرد: در بازجويي‌هاي پليس، متهم در برابر مستندات قانوني لب به سخن گشود و به قتل دختري جوان در کشور افغانستان اعتراف کرد و اذعان داشت، که از مدت‌ها پيش دختري را دوست داشته و بار‌ها به خواستگاريش رفته بود که با توجه به مخالفت‌هاي مادر او و همچنين شرايط اقتصادي نامناسب موفق به ازدواج با او نمي‌شود.

قاتل ادامه داد: از مدت‌ها قبل در کمين دختر مورد علاقه خود بوده و سرانجام او را در راه مدرسه به صورت ناگهاني با ضربات چاقو غافلگير و به قتل مي‌رساند و پس از انجام قتل در کشورهاي حوزه خليج فارس و ايران متواري مي‌شود.

انتقام در بستر قتل

فرمانده انتظامي شهرستان محلات گفت: قاتل در روند باز جويي، انگيزه خود را از قتل مقتول، خالي کردن عقده رواني خود ابراز داشت و اعلام کرد با اين کار مي‌خواسته از مادر دختر مورد علاقه‌اش انتقام بگيرد.

سرهنگ گودرزي خاطر نشان کرد: قاتل با تشکيل پرونده قضايي براي سير مراحل قانوني به دستگاه قضايي معرفي شد.

نظرات بینندگان

ارسال نظر