صفحه نخست >> حوادث تعداد نظرات: 0

ماساژ درمانی شگرد تبهکار خراسان شمالی

فردی که به صورت غیرمجاز به درمان بیماران از طریق فیزیوتراپی و ماساژ درمانی اقدام می‌کرد، در مرکز استان خراسان شمالی دستگیر شد.

کد خبر: 15073

سرهنگ صادق نامور رئیس پلیس امنیت عمومی خراسان شمالی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران در تشریح جزییات این خبر گفت: در پی گزارش دریافتی مبنی بر اینکه فردی به صورت غیرمجاز به درمان بیمارن از طریق فیزیوتراپی و ماساژ درمانی اقدام می‌کند، بلافاصله موضوع در دستور کار مأموران قرار گرفت.

وی در ادامه بیان داشت: مأموران با تحقیقات و بررسی‌های لازم نسبت به صحت موضوع اقدام و فردی که به درمان بیمارانی که دچار دیسک کمر بوده‌اند اقدام می‌کرد را شناسایی کردند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: در ادامه تحقیقات مشخص شد که متهم بابت درمان فیزیوتراپی و ماساژ درمانی، مبالغ زیادی را به صورت نقدی و یا با ارائه شماره حساب بانکی از بیمارن دریافت کرده است.

رئیس پلیس امنیت عمومی خراسان شمالی اظهار داشت: مأموران با هماهنگی مقام قضایی، متهم را در حین ارتکاب جرم دستگیر کردند که متهم بزه انتسابی خود را پذیرفته و اذعان داشت به مدت ۳ ماه است که نسبت به درمان فیزیوتراپی غیر مجاز اقدام و مبلغ ۲۰ تا ۵۰ هزار تومان از بیماران دریافت می‌کردم.

سرهنگ نامور خاطرنشان کرد: متهم به اتهام مداخله در امور پزشکی، نداشتن مجوز‌های لازم و توصیه‌های غلط پزشکی در امر پیشگیری و درمان، پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضایی معرفی شد.

نظرات بینندگان

ارسال نظر