صفحه نخست >> حوادث تعداد نظرات: 1

قتل پدر توسط پسرش در تبريز!!

شامگاه دوشنبه درميدان ساعت و مقابل عمارت سنگي شهرداري تبريز، مردم اين شهر شاهد قتل هولناک يک مرد حدودا 60 ساله بودند که توسط مرد جواني با ضربات شديد چاقو به قتل رسيد.

کد خبر: 14707

نصرنيوز/ شامگاه دوشنبه درميدان ساعت و مقابل عمارت سنگي شهرداري تبريز، مردم اين شهر شاهد قتل هولناک يک مرد حدودا 60 ساله بودند که توسط مرد جواني با ضربات شديد چاقو به قتل رسيد.

مرد ميانسال که از سوي پسر جوانش مورد حمله قرار گرفته وغافلگير شده بود به دليل شدت جراحات وارده در همان لحظات اوليه جان خود را از دست داد.

يکي از کسبه محل وقوع حادثه که شاهد ماجرا نيز بوده اظهار کرد: امشب حدود ساعت 20 کنار خيابان در حال گفت‌وگو با يکي از دوستانم بودم که ناگهان متوجه شدم مردي فرياد زنان از اتومبيل پيدا شد و در حال دويدن و فرار از دست مرد جواني است که آن مرد نيز با چاقويي در دستش به دنبالش است.

وي اضافه کرد: در مدت زمان کوتاهي مرد جوان مرد ميانسال را در مقابل ساختمان شهرداري از پشت مورد حمله قرار داد و توسط چاقويي که در دست داشت تعدادي ضربه بسيار شديد از پشت بر روي بدن آن مرد زد .

وي گفت: اين اتفاق در کمتر از 20 ثانيه روي داد و مردم بلافاصله موضوع را به پليس 110 و اورژانس 115 براي اقدامات مربوطه اطلاع دادند.

وي بيان کرد:متاسفانه تعداد ضربات چاقو به قدري شديد و زياد بود که خون بسيار زيادي کف خيابان را پر کرده بود.

وي اضافه کرد: در تمام عمرم چنين صحنه ناراحت‌کننده ‎اي را نديده بودم و هر شخصي که اين صحنه را ديد بسيار متأسف و ناراحت بود و از لحظه وقوع حادثه کسبه و افرادي که صحنه را مشاهده کردند از نظر روحي بسيار آشفته هستند.

بر اساس اين گزارش مرد جوان بعد از کشتن پدرش در خودروي شخصي خود منتظر ماموران نشسته بود که بلافاصله توسط ماموران به کلانتري منتقل شد.

هنوز جزئيات اين حادثه منتشر نشده است .

نظرات بینندگان

  • لیلا

    | |

    بنده شناخت کامل نسبت به خانواده مقتول دارم .هیچ نسبت پدر و فرزندی بین قاتل و مقتول نیست.مقتول ضامن بانکی بوده و قاتل شرور حاضر به پرداخت بدهی خود نبوده است.انتظار می رود با نشر حقایق خانواده داغدار مقتول را بیش از این نرنجانید.متشکر

ارسال نظر