صفحه نخست >> حوادث تعداد نظرات: 0

داعش با تروريست هاي خوش تيپ، دختران را اغفال مي کند

يک زن تروريست که سابقا عضو يکي از گروه هاي تکفيري بوده است از روش گروه هاي تروريستي بويژه داعش براي به دام انداختن دختران و زنان انگليسي با استفاده از تروريست هايي خبر داد که آنها را 'خوش تيپ' توصيف کرد.

کد خبر: 14691

ايرنا/ يک زن تروريست که سابقا عضو يکي از گروه هاي تکفيري بوده است از روش گروه هاي تروريستي بويژه داعش براي به دام انداختن دختران و زنان انگليسي با استفاده از تروريست هايي خبر داد که آنها را 'خوش تيپ' توصيف کرد.

به گزارش روزنامه ايندپندنت، اين زن بامعرفي خود به نام عايشه گفته است که يکي از صدها زني است که به جهاد نکاح پرداخته و به او 'مجاهد نکاح' مي گفتند.
وي مي گويد: اين زنان در اينترنت پيش از آنکه به عضويت داعش درآيند به وسيله يک شخص فريفته مي شوند.
اين زن فريب خورده گفت: وقتي 16 تا 17 سال داشتم فردي در فيسبوک با من ارتباط برقرار کرد و گفت تو خيلي جذابي و زمان آن رسيده که زيبايي ات را پنهان کني.
عايشه افزود: اين بهترين روشي بود که مي شد دختري را با آن شکار کرد...به عنوان يک نوجوان دوست سهم خودم را از اين جوانان خوش تيپ داشته باشم...ترجيح مي دادم اين شخص هم دين من باشد حتي اگر هم نژاد من نبود...هميشه به خودم مي گفتم او را به دست بياور پيش از آنکه بميرد و وقتي هم بميرد در آسمان به او ملحق خواهي شد.
وي تصريح کرد: داعش در سال 2014 موفق شد از طريق اينترنت زنان و همچنين دختران زير 22 سال را متقاعد کند که به اين گروه در سوريه بپيوندند.
تروريست ها، همچنين با اينترنت به راهنمايي زنان در شرف الحاق به داعش مي پردازند که در آن گفته شده چطور بدون اينکه ردي از خود به جا بگذارند وارد مناطق تحت کنترل داعش شوند و برايشان تشريح مي کنند که چگونه زنان مطيعي باشند.
سه دختر انگليسي اخيرا از لندن به استانبول در ترکيه سفر کردند و چند روز بعد گزارش ها حاکي از پيوستن آن ها به گروه تروريستي داعش در سوريه بود.
 

نظرات بینندگان

ارسال نظر