صفحه نخست >> حوادث تعداد نظرات: 0

نجات قاتل از چوبه دار پس از 4 سال

پسر جوان که به خاطر سوءتفاهم مرتکب قتل شده بود، پس از چهار سال بـا رضایت اولیای دم از مجازات قصاص نجات یافت.

کد خبر: 14623

به گزارش جام جم، در این پرونده نصیر متهم به قتل پسر جوانی به نام وحید در پیشوای ورامین است. قاتل سال 89 پس از دستگیری به ارتکاب این جنایت اعتراف کرد و با دستور قضایی بازداشت و روانه زندان شد.

 

با تکمیل تحقیقات جلسه محاکمه در شعبه 113 دادگاه کیفری استان تهران برگزار شد. در این جلسه اولیای دم قصاص خواستند و نصیر به قتل در نزاع خیابانی اعتراف کرد.

 

قضات دادگاه هم پس از محاکمه رای به قصاص متهم دادند که حکم قصاص در دیوان عالی کشور تائید شد. همزمان با شمارش معکوس برای اجرای حکم قصاص، اولیای دم مقتول در اقدامی خداپسندانه قاتل را بخشیدند.

 

صبح دیروز نصیر از جنبه عمومی جرم و به ریاست قاضی مصطفی باقری پای میز محاکمه قرار گرفت و با قبول اتهامش گفت: روز حادثه در حال صحبت تلفنی با خواهرم بودم. مقتول هم همراه نامزدش در حال قدم زدن بودند. او تصور کرد من به نامزدش متلک انداخته ام و بر سر این موضوع با هم درگیر شدیم. هر چه به او گفتم که با تلفن صحبت می کردم و دچار سوءتفاهم شده است، قبول نمی کرد. در محل درگیری مردی بساط چاقوفروشی داشت که یک چاقو از بساطش برداشتم و با آن ضربه ای به مقتول زدم. در این مدت از کار خود پشیمان شدم و درخواست بخشش دارم.

پس از آخرین دفاعیات متهم، قضات دادگاه برای صدور حکم وارد شور شدند.

نظرات بینندگان

ارسال نظر