صفحه نخست >> حوادث تعداد نظرات: 0

زورگیری از خانم‌ های جوان در جاده خاکی

کد خبر: 10701

باشگاه خبرنگاران جوان: فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم غرب استان تهران از دستگیری سارق طلاجات و کشف 6 فقره سرقت خبر داد.

سرهنگ جعفر علیزاده فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم غرب استان تهران در تشریح جزییات این خبر گفت:مأموران کلانتری۱۱مرکزی در پی شکایت شخصی در خصوص سرقت طلاجات وی توسط راننده جوان یک دستگاه خودرو سواری، موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود:شخص مالباخته به مأموران انتظامی گفت، در راه بازگشت به منزل سوار یک خودروی سواری شخصی شدم که راننده پس از طی مسافتی به جاده خاکی رفت و با تهدید چاقو النگو‌هایم را به ارزش ۶۰ میلیون ریال قیچی کرده و به سرقت برد.

سرهنگ علیزاده ادامه داد: مأموران انتظامی با همکاری مالباخته، شماره پلاک خودرو و چهره سارق را شناسایی کرده و سپس آدرس سارق را بدست آورده و با تشکیل تیم عملیاتی و هماهنگی قضایی وارد مخفیگاه وی شده و متهم را به نام "الف-ش" دستگیر کرده و جهت بررسی و بازجویی به پلیس آگاهی انتقال دادند.

این مقام مسئول انتظامی اظهار داشت: متهم دستگیر شده در بازجویی‌های پلیسی جرم خود را قبول کرده و در ادامه به 6 فقره سرقت طلاجات مسافران خانم با خودروی شخصی خود اعتراف کرد و پس از تشکیل پرونده قضایی و گذراندن مراحل قانونی روانه زندان شد.

نظرات بینندگان

ارسال نظر