صفحه نخست >> تغذیه / آشپزی تعداد نظرات: 0

چاق شدن صورت با مصرف خيار

لاغر شدن صورت از آن دست مشکلاتي است که کمتر کسي هست که آن را تجربه نکرده باشد.خيلي از افراد با آن روبه‌رو هستند و براي درمان آن تلاش مي‌کنند، زيرا لاغري صورت باعث کاسته شدن از جذابيت چهره و حتي بزرگتر نشان دادن بيني در صورت مي‌شود که چندان خوشايند نيست.

کد خبر: 5161

زيست نيوز/ لاغر شدن صورت از آن دست مشکلاتي است که کمتر کسي هست که آن را تجربه نکرده باشد.خيلي از افراد با آن روبه‌رو هستند و براي درمان آن تلاش مي‌کنند، زيرا لاغري صورت باعث کاسته شدن از جذابيت چهره و حتي بزرگتر نشان دادن بيني در صورت مي‌شود که چندان خوشايند نيست.

آبرساني براي پر شدن صورت لاغر
بديهي است که با تغيير در رژيم غذايي کل وزن بدن تغيير مي‌کند اما ما مي‌خواهيم راهي را نشان دهيم که فقط و فقط صورتمان کمي‌پُرتر شود. خب مسلما با خوردن زيادتر و افزايش اشتها اين کار مقدور نيست,

بهترين، موثرترين و نتيجهبخشترين راه چاق شدن صورت افزايش آب ميان بافتي سلولهاي صورت است، اما چگونه؟

خيار به دليل بافتي که دارد در گروه ميوه‌هاي پرآب تلقي مي‌شود و خواص بسياري براي تلطيف پوست و آبرساني به سلول‌هاي سطحي پوست دارد.

براي استفاده از خاصيت آبرساني خيار اين ميوه را به صورت رنده شده و به مدت ۲۰ دقيقه روي پوست خود بگذاريد. به اين ترتيب مي‌توانيد در عرض ۲ هفته با آبرساني به سلول‌هاي پوست و افزايش آب ميان‌بافتي به پُرتر شدن صورت‌تان کمک کنيد. با انجام و تکرار اين عمل هم صورتتان پُرتر وچاقتر خواهد شد، هم پوست صورتتان شاداب وپرطروات خواهد بود.

نظرات بینندگان

ارسال نظر