صفحه نخست >> تغذیه / آشپزی تعداد نظرات: 0

معجون هاي جادويي پياز و عسل براي سرفه و گلودرد

اگر با سرد شدن هوا خيلي زود به سرفه افتاده‌ايد و اين سرفه‌ها شما را اذيت‌ مي‌کند دو پيشنهاد ساده و طبيعي برايتان داريم. نيازي نيست خيلي زود خودتان را به آنتي‌بيوتيک، شربت و داروهاي شيميايي بسپاريد. از همان شروع سرفه اين دو داروي طبيعي را تهيه و سرفه‌ها را تسکين دهيد.

کد خبر: 4631

طبنا نيوز/ اگر با سرد شدن هوا خيلي زود به سرفه افتاده‌ايد و اين سرفه‌ها شما را اذيت‌ مي‌کند دو پيشنهاد ساده و طبيعي برايتان داريم. نيازي نيست خيلي زود خودتان را به آنتي‌بيوتيک، شربت و داروهاي شيميايي بسپاريد. از همان شروع سرفه اين دو داروي طبيعي را تهيه و سرفه‌ها را تسکين دهيد.

• معجون پياز و عسل
پياز و عسل براي درمان طبيعي سرفه بسيار موثرند. آماده کردن اين دارو هم کار سختي نيست. پوست پياز را بکنيد و آن را ورقه ورقه کنيد و داخل پياله‌اي قرار دهيد. سپس 2 تا 3 قاشق چاي‌خوري عسل در آن بريزيد و بگذاريد حدود دو ساعت بماند. خواهيد ديد شربتي از همين پياز و عسل به دست مي‌آيد که يک شربت فوق العاده موثر و درمان‌ کننده فوري سرفه است. تا زماني که سرفه‌هايتان کاملاً رفع بشود اين شربت را تهيه و چند بار در روز ميل کنيد،تا سرفه هايتان فوري قطع شود و به همين راحتي از دست سرفه و گلو درد خلاص شويد .

• هشدار: اگر سرفه هايتان همراه با تب باشد حتماً به پزشک مراجعه کنيد. با اين حال اين شربت خانگي کمک زيادي به بهبوديتان خواهد کرد...

• نکته : اگر سرما خورده‌ايد، چند پياز را برش داده و در نقاط مختلف خانه قرار دهيد.... پياز مانند يک دستگاه تصفية هوا از ابتلاي ساير اعضاي خانواده به اين بيماري جلوگيري خواهد کرد

نظرات بینندگان

ارسال نظر