صفحه نخست >> بین الملل تعداد نظرات: 0

فيلم جنجالي "مصاحبه" سوار بر "بالن" به کره شمالي مي رود!

فعالان کره جنوبي امروز (چهارشنبه) اعلام کردند فيلم جنجالي "مصاحبه" را که درباره رهبر کره شمالي است، از طريق بالن به دست ساکنان کره شمالي مي‌رسانند.به گزارش خبرگزاري آسوشيتدپرس، فعالان کره شمالي مي‌گويند که هدفشان شکستن شخصيت کاريزماتيک کيم جونگ اون، رهبرکره شمالي و کاستن از تعداد حاميان وي است.

کد خبر: 1933

خبرآنلاين/ فعالان کره جنوبي امروز (چهارشنبه) اعلام کردند فيلم جنجالي "مصاحبه" را که درباره رهبر کره شمالي است، از طريق بالن به دست ساکنان کره شمالي مي‌رسانند.به گزارش خبرگزاري آسوشيتدپرس، فعالان کره شمالي مي‌گويند که هدفشان شکستن شخصيت کاريزماتيک کيم جونگ اون، رهبرکره شمالي و کاستن از تعداد حاميان وي است.
فيلم کمدي مصاحبه که موضوع آن تلاش براي ترور رهبر کره شمالي است، ميان کره شمالي و آمريکا اختلافات جديدي را ايجاد کرده و واشنگتن، پيونگ يانگ را مسئول حمله هکري به سوني پيکچرز، شرکت سازنده مصاحبه مي‌داند، اتهامي که کره شمالي نمي‌پذيرد و تهديد به تلافي کرده است.
يکي از فعالان کره جنوبي مي‌گويد، آن‌ها ارسال 100 هزار دي وي دي و يو اس بي فيلم مصاحبه را از طريق بالن به کره شمالي در اوايل ژانويه در نظر گرفته‌اند. اين فعال کره جنوبي با نام پارک سانگ هاک از فراريان کره شمالي است که با کمک يک موسسه حقوق بشري غير دولتي مستقر در آمريکا براي فيلم‌ها زيرنويس به زبان کره‌اي آماده کرده و هزينه اين اقدامات را اين موسسه آمريکايي پرداخت کرده است.
به گفته وي، مقام‌هاي اين شرکت آمريکايي در 20 ژانويه به کره جنوبي سفر مي‌کنند و فيلم‌ها را مي‌آورند و در صورتي که آب و هوا مناسب باشد، ارسال اولين بالن آغاز مي‌شود.

نظرات بینندگان

ارسال نظر