صفحه نخست >> بین الملل تعداد نظرات: 0

فراخوان "مقتدا صدر" براي ادامه تظاهرات در بحرين

کد خبر: 1922

رهبر جريان صدر عراق در بيانيه‌اي ضمن اعلام حمايت از شيعيان بحرين تاکيد کرد: بازداشت شيخ علي سلمان به معني سرکوب صداي مخالفان بحريني است.

به گزارش سايت ارم نيوز، مقتدي صدر، رهبر جريان صدر عراق از تمام شيعيان بحرين خواست تا براي آزادي شيخ علي سلمان، دبيرکل جمعيت الوفاق بحرين دست به تظاهرات بزنند.

وي از مقامات بحريني خواست تا هر چه سريعتر شيخ علي سلمان را آزاد کنند و اعلام کرد ادامه اين امر به روند مذاکرات بحرين آسيب خواهد رساند.

مقتدي صدر اظهار کرد: خبر بازداشت شيخ علي سلمان آسيب بزرگي به بحرين مي‌زند و اين اقدام به معني بستن دهان مخالفان و جلوگيري از آزادي بيان است و ظلم و ديکتاتوري دولت بحرين را نشان مي‌دهد.

وي تصريح کرد: روز خشم مظلوم بر ظالم از روز خشم ظالم بر مظلوم شديدتر است به همين خاطر به تمام مقامات بحرين توصيه مي‌کنيم تا هر چه سريعتر شيخ علي سلمان را آزاد کنند در غير اين صورت و با ادامه بازداشت اين عالم بزرگوار نظام ظالم به پايان خود مي‌رسد و اصل مذاکرات در بحرين نيز نابود مي‌شود.

مقتدي صدر در بيانيه خود از تمام مردم بحرين خواست تا به نظارت مستقيم علما و مراجع براي آزادي شيخ علي سلمان و تمام مخالفان دولت که در زندا‌ن‌هاي نظام بحرين به سر مي‌برند به طور يکپارچه تظاهرات کنند.

وي خطاب به شيعيان بحرين افزود: ما در عراق با شما همراه هستيم و از شما و بازداشت شدگان مظلوم بحرين حمايت مي‌کنيم.

نظرات بینندگان

ارسال نظر