صفحه نخست >> بین الملل تعداد نظرات: 0

ديدگاه جالب پدرجلاد انگيسي درباره فرزندش

پدر جلاد انگيسي گروه تروريستي داعش با تبري جستن از فرزندش گفت: جان سگ، حيوان و تروريستي است که مستحق آتش جهنم مي باشد.

کد خبر: 15084

العالم/ پدر جلاد انگيسي گروه تروريستي داعش با تبري جستن از فرزندش گفت: جان سگ، حيوان و تروريستي است که مستحق آتش جهنم مي باشد.

جاسم الاموازي 51 ساله پدر محمد الاموازي ملقب به "جلاد داعش" و "جان جهادي" معتقد است که فرزندش "يک سگ، حيوان و تروريستِ مستحق جهنم" است.


به نوشته روزنامه الحياة چاپ لندن، وي در تماسي تلفني با دوستش که روزنامه هاي ديلي تلگراف و ديلي ميل انگليس آن را منتشر کردند، گفته که بعد از افشاي هويت فرزندش و فشار ناشي از آن مجبور شده است که محل کارش در يک انبار تعاوني در شهرکي در 20 کيلومتري مرز بين عراق و کويت را ترک کند.
مسئولان امنيتي انگليس اعلام کردند که اعضاي خانواده "جلاد داعش" را براي حمايت از آنها در برابر هرگونه انتقام جويي احتمالي به محل نامعلومي برده است.
الاموزي پدر فاش کرد که او با درخواست فرزندش در سال 2013 ميلادي در جريان تماس تلفني از ترکيه براي پيوستن به گروههاي "جهادي" در ترکيه موافقت نکرد. او به دوستش ابومشعل 40 ساله گفت که تلاش کرده است تا فرزندش را به زندگي طبيعي خود در انگليس بازگرداند اما او گوش نکرده است. الاموزي پدر افزود: اي کاش به جهنم مي رفت.
مسئولان امنيتي کويتي الاموزي پدر را يکشنبه گذشته بازجويي کردند و او به آنها گفت که از رفتار فرزندش احساس ننگ و عار مي کند.
مطبوعات کويتي نيز به نقل از نزديکان خانواده جلاد داعش نوشتند که آنها از او متنفر هستند.

نظرات بینندگان

ارسال نظر