صفحه نخست >> بین الملل تعداد نظرات: 0

فرار تکفيري‌هاي داعش با پوشش زنانه از تکريت+عکس

درگيري‌ها در استان صلاح‌الدين به روستاهاي اطراف تکريت رسيده است و برخي عناصر داعش فرار را بر قرار ترجيح داده‌اند.

کد خبر: 14827

فارس/ درگيري‌ها در استان صلاح‌الدين به روستاهاي اطراف تکريت رسيده است و برخي عناصر داعش فرار را بر قرار ترجيح داده‌اند.

همزمان با گسترش عمليات نيروهاي ارتش و مردمي عراق در استان صلاح الدين و به ويژه در تکريت، برخي نيروهاي داعشي فرار را به قرار ترجيح دادند اما با پوشش زنانه.
يک منبع عراقي در نزديکي تکريت به گروه بين‌الملل خبرگزاري فارس گفت: همزمان با پيشروي نيروهاي ارتش و مردمي عراقي در محورهاي مختلف شهر تکريت، خطوط دفاعي تکفيري‌هاي داعش شکسته شده و عناصر اين گروه تروريستي از مناطق درگيري فرار مي‌کنند.

يکي از اين عناصر صاحب عکس زير، «صدام خالد البو ناصر التکريتي» وابسته به بعثي‌هاي حاضر در تکريت و از طايفه البو ناصر است.
اين منبع افزود: با توجه به تصاوير منتشره شده، عناصر تروريستي داعش با لباس زنانه از ميدان جنگ فرار مي‌کنند اما با اين حال برخي از آن‌ها در حين فرار توسط نيروهاي امنيتي دستگير شده‌اند.
به گفته اين منبع عراقي، پيش از فرار برخي عناصر داعش، برخي فرماندهان آنها نيز ميدان جنگ را ترک کرده‌ و به سوي موصل رفته‌اند.
طبق گفته اين منبع، جنايت‌هاي بي‌شمار تکفيري‌ها و بعثي‌ها در تکريت و استان صلاح‌الدين به خصوص کشتار 1700 تن از نيروهاي پادگان اسپايکر، موجب شده است تا عناصر اين گروهک تروريستي، از ترس دستگير شدن به دست نيروهاي مردمي فرار کنند، زيرا که مي دانند در صورت افتادن به دست نيروهاي عراقي بشدت سزاي اعمال خود خواهند رسيد.

نظرات بینندگان

ارسال نظر