صفحه نخست >> بین الملل تعداد نظرات: 0

انتشار تصوير کمک‌رساني آمريکا به داعش در عراق+عکس

گردان‌هاي حزب‌الله در عراق تصاويري از کمک‌‌رساني بالگردهاي آمريکايي به عناصر داعش منتشر کردند.

کد خبر: 11279

فارس/ گردان‌هاي حزب‌الله در عراق تصاويري از کمک‌‌رساني بالگردهاي آمريکايي به عناصر داعش منتشر کردند.

گردان‌هاي حزب الله در عراق تصاويري از يک ويدئو، منتشر کرده‌ که نشان مي‌دهد بالگرد‌ي آمريکايي با پرواز در ارتفاع کم در منطقه «الآبار» که محل استقرار عناصر گروهک تروريستي داعش در شرق فلوجه است براي تروريست‌هاي داعشي مهمات ارسال مي‌کند.

پايگاه خبري «سومريه نيوز»، اين ويدئو را منتشر نکرده اما گزارش داد که اين ويديو در تاريخ 5 فوريه جاري ضبط شده و بالگرد «شينوک» آمريکايي پيش از غروب آفتاب به دو خودروي وابسته به داعش نزديک شده و اشيائي را براي آنها پرتاب مي‌کند.

حوادث فرود بالگردهاي آمريکايي در مناطق تحت تصرف تروريست‌هاي داعش پيش از اين نيز بارها تکرار شده است، پيشتر نيز يک بالگرد آمريکايي در يک ورزشگاه در فلوجه فرود آمده بود،‌ حضور بالگرد ديگري در منطقه «دخيله» وابسته به شهر «زرباطيه» مشاهده شده بود که گمانه‌هايي را درباره کمک‌‌هاي تسليحاتي آمريکا به داعش تحت پوشش ائتلاف عليه داعش مطرح شد و برخي نمايندگان پارلمان عراق از دولت اين کشور خواستند تحقيقي در اين زمينه صورت بگيرد.

بعد از انتشار تصاوير بريده شدن سر 21 مسيحي مصري به دست داعش در ليبي، کاربران مصري در شبکه‌هاي اجتماعي تصاويري از تجهيزات نظامي شاخه داعش در ليبي منتشر کردند که ويژه نيروهاي ارتش آمريکاست.
خنجر کلمبيايي که ويژه اجراي عمليات اعدام به وسيله داعش است نمونه‌اي تجهيزات نظامي ارتش آمريکاست که فقط در دسترس نيروهاي ارتش اين کشور قرار دارد.

نظرات بینندگان

ارسال نظر