صفحه نخست >> بین الملل تعداد نظرات: 0

آل خليفه به شيخ "سلمان" سَم خورانده

يک پايگاه خبري به نقل از منابع پزشکي در بحرين مدعي شد رژيم آل خليفه به شيخ "علي سلمان" دبيرکل زنداني جمعيت الوفاق سَم داده است.

کد خبر: 10853

شيعه نيوز/ يک پايگاه خبري به نقل از منابع پزشکي در بحرين مدعي شد رژيم آل خليفه به شيخ "علي سلمان" دبيرکل زنداني جمعيت الوفاق سَم داده است.

پايگاه خبري "الوعي نيوز" به نقل از منابع پزشکي در بحرين مدعي شد رژيم آل خليفه به شيخ "علي سلمان" دبيرکل زنداني جمعيت الوفاق سَم داده است.

اين منبع پزشکي افزود: شيخ سلمان به دليل شکنجه و نيز تزريق مواد سمي از سوي آل خليفه به بدنش ضعيف شده است و ممکن است طول عمرش را کاهش دهد.
وي در ادامه گفت: سم تزريق شده شبيه به سمي است که به "هوگو چاوز" رئيس جمهور فقيد ونزوئلا داده شد.
منبع پزشکي مذکور در ادامه تصريح کرد اين اقدامات با دستور مستقيم "سلمان بن حمد" ولي عهد بحرين و پسر پادشاه اين کشور "حمد بن خليفه" انجام شده است.
شيخ سلمان در ماه دسامبر بازداشت شد.
شيخ علي سلمان امروز جمعه از داخل زندان سالروز انقلاب بحرين را تبريگ گفت. در پيام وي آمده است: " چيزي جز زيبايي نيافتم و به فضل خداوند سبحانه و تعالي احساس آرامش قلبي مي‌کنم".
"وي خطاب به تظاهرات کنندگان بحريني که از زمان بازداشت شدنش همه روزه آزادي فوري‌اش را فرياد زده‌اند، گفت: با مواضع شرافتمدانه شما درباره بازداشت شدنم، مرا شرمنده کرديد. شما کاري فراتر از امر لازم انجام داديد. بنده به خاطر اين مواضع از شما ممنونم."

نظرات بینندگان

ارسال نظر