صفحه نخست >> اقتصادی تعداد نظرات: 0

شوخی بورسی‌ با رسایی +تصاویر

آقای رسایی اخیرا در بازار سرمایه فعال شدند و در کنار ایشان کارشناسان زیادی مشغول فعالیت در حوزه بازار سرمایه هستند.

کد خبر: 8407

به گزارش عصر خبر، به دنبال اظهارات حمید رسایی نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی درباره بورس و خبر پیگیری وضعیت بورس در کمیسیون اصل نود و همچنین اظهارات وزیر اقتصاد درباره حجت الاسلام رسایی و بورس، برخی فعالان بورس به شوخی با رسایی پرداختند.
 
رسایی گفته بود: « علی‌رغم وعده‌های رئیس‌جمهور و وزیر اقتصاد طی ماه‌های گذشته در مورد بازار بورس شاهد کاهش شاخص بورس در هفته‌های اخیر و وارد آمدن ضرر سنگین به سرمایه‌گذاران خرد هستیم.
 
وی افزود: وعده‌های دولت در مورد بازار بورس مردم را امیدوار کرد و بسیاری از افراد سرمایه‌های خرد خود را در بازار بورس سرمایه‌گذاری کردند اما ما امروز شاهد هستیم که این وعده‌ها نه تنها تحقق پیدا نکرده بلکه شاخص‌ها افت شدید پیدا کرده و کسی از دولت هم در این باره توضیح نمی‌دهد.
 
عضو کمیسیون اصل نود مجلس اظهار داشت: به دنبال شکایات زیاد مردم در مورد بورس این موضوع علاوه بر پیگیری در کمیسیون اصل ۹۰ ، در قالب سؤال و تذکر مورد پیگیری قرار می‌گیرد چرا که این اقدام موجب ضرر و زیان سرمایه‌گذاران کوچک و کاهش اعتماد مردم می‌شود.»
 
در همین حال وزیر اقتصاد نیز گفته است: «آقای رسایی اخیرا در بازار سرمایه فعال شدند و در کنار ایشان کارشناسان زیادی مشغول فعالیت در حوزه بازار سرمایه هستند. ضمن آنکه ایشان در جلسه‌ای که در کمیسیون اقتصادی برای بررسی سوالشان تشکیل شده بود اعلام کردند که من با وزارت اقتصاد و مسئولین بورس مساله‌ای ندارم و مشکل من با رییس‌جمهور و وزارت امور خارجه است.»
 
در همین حال نیز فعالان بورس عکس جنجالی رسایی که پس از استیضاح وزیر علوم منتشر شده بود را دستکاری کرده و با تیتر «کلاس تکنیکال حجت الاسلام رسایی» در شبکه های اجتماعی و فضای مجازی منتشر کردند.
 
گفتنی است، تکنیکال یکی از روش های تحلیل بازار سرمایه و بورس است.
 

شوخی بورسی‌ها با رسایی فعال در بورس +تصاویر

شوخی بورسی‌ها با رسایی فعال در بورس +تصاویر

نظرات بینندگان

ارسال نظر