صفحه نخست >> اقتصادی تعداد نظرات: 0

ارزیابی نیکزاد از کارنامه دولت در مسکن

وزیر سابق راه و شهرسازی با بیان این‌که در دولت یازدهم که نقدینگی به هزار هزار میلیارد تومان افزایش یافته است، گفت: حرف‌های سیاسیون و دولتی‌ها در رابطه با طرح مسکن مهر غیرعلمی و بی انصافی بوده و خدا جای حق نشسته است و مردم با این حرف‌ها دلسرد نخواهند شد.

کد خبر: 77229

علی نیکزاد در گفت‌وگو با تسنیم، اظهار کرد: متاسفانه سیاسیون و دولتی‌ها طرح مسکن مهر را قبول ندارند ولی در سراسر کشور نمی‌توانید به تعداد انگشتان یک دست متقاضیانی را پیدا کنید که از مسکن مهر ناراضی بوده و نخواهند مسکن مهر را تحویل بگیرند.

وی با تاکید بر این‌که مردم منتظر تحویل خانه‌های مهرشان هستند به انتقادات مسئولان دولتی به مسکن مهر و نقش این طرح در تورم 40 درصدی اشاره کرد و افزود: دولتی‌ها همواره می‌گویند طرح مسکن مهر باعث و بانی افزایش نقدینگی و تورم 40 درصدی بوده است. این در حالی است که 4 میلیون و 200 هزار واحد مسکن در قالب این طرح ساخته شده و 17 میلیون نفر را صاحبخانه می‌کند.

 

 

وی با بیان این‌که در دولت یازدهم که نقدینگی به هزار هزار میلیارد تومان افزایش یافته است، بیان کرد: حرف‌های سیاسیون و دولتی‌ها در رابطه با طرح مسکن مهر غیرعلمی و بی انصافی بوده و خدا جای حق نشسته است و مردم با این حرف‌ها دلسرد نخواهند شد.

وزیر سابق راه و شهرسازی با تاکید بر این‌که دولت دهم پروژه‌های مسکن مهر را با پیشرفت 70 درصدی به دولت یازدهم تحویل داد، گفت: اگر مسئولان مربوطه خوب عمل می‌کردند کل پروژه‌های مسکن مهر تا الان تحویل متقاضیان شده بود.

نیکزاد یادآور شد: در دولت دهم از دو میلیون و یکصد و هشتاد هزار مسکن مهر شهری بالغ بر یک میلیون و یکصد و هشتاد هزار واحد تحویل قطعی و الباقی نیز با پیشرفت 70 درصدی تحویل دولت یازدهم شد.

وی ادامه داد: از دو میلیون و 120 هزار واحد روستایی یک میلیون و 160 هزار واحد تحویل قطعی و مابقی نیز با پیشرفت فیزیکی 30 درصدی تحویل دولت یازدهم شد.

وزیر سابق راه و شهرسازی تاکید کرد: در کل از چهار میلیون و 300 هزار واحد شهری و روستایی، 2 میلیون و 780 هزار واحد در دولت دهم تکمیل و تحویل شد که در تاریخ ایران و دنیا و همچنین در عمر یک دولت تولید این میزان مسکن با پشتیبانی دولت بالاخص برای اقشار کم‌درآمد و در راستای تحقق عدالت اجتماعی بی سابقه است.

 

 

منبع :

برای آگاهی از آخرین اخبار و پیوستن به کانال تلگرامی «جدیدترین اخبار» اینجا کلیک کنید

شبکه خبری زمان http://www.zamannews.ir/

 

 

نظرات بینندگان

ارسال نظر