صفحه نخست >> اقتصادی تعداد نظرات: 0

کشف يک اختلاس ميلياردي در خوزستان

فرمانده انتظامي استان خوزستان در تشريح اين خبر گفت: در پي ارجاع يک فقره پرونده قضائي با موضوع اختلاس از دادسراي عمومي و انقلاب اهواز، بررسي موضوع در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با جرايم اقتصادي پليس آگاهي استان قرار گرفت.

کد خبر: 3605

تابناک/ کارمند متخلف يکي از شعب بانکي استان خوزستان که با سوءاستفاده از موقعيت شغلي خود، مبلغ 19 ميليارد و 369 ميليون ريال اختلاس کرده بود، دستگير شد.

به گزارش پايگاه خبري پليس، فرمانده انتظامي استان خوزستان در تشريح اين خبر گفت: در پي ارجاع يک فقره پرونده قضائي با موضوع اختلاس از دادسراي عمومي و انقلاب اهواز، بررسي موضوع در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با جرايم اقتصادي پليس آگاهي استان قرار گرفت.

سردار 'محمد رضا اسحاقي' گفت : با انجام تحقيقات کارآگاهان پليس آگاهي استان مشخص شد متهم که کارمند يکي از شعب بانکي استان بود با سوءاستفاده از موقعيت شغلي خود و استفاده از مشخصات حساب مشتريان بانک اقدام به دريافت تسهيلات صوري و برداشت وجه از حساب هاي مشتريان و عدم ثبت آنها در سيستم بانک کرده است.

او گفت: متهم که مبلغ 19 ميليارد و 369 ميليون و 556 هزار ريال اختلاس کرده بود با هماهنگي قضائي دستگير و در بازجويي هاي فني به جرم خود اعتراف کرد.

فرمانده انتظامي استان خوزستان گفت: با تکميل پرونده ، متهم جهت سير مراحل قانوني تحويل مراجع قضائي شد و پس از صدور قرار مناسب روانه زندان شد.

نظرات بینندگان

ارسال نظر