صفحه نخست >> اقتصادی تعداد نظرات: 0

عکس : اپل واچ آتش می گیرد !

کد خبر: 35462

وب سایت بازار خبر: با عرضه‌ی گجت‌های هوشمند پوشیدنی، فنآوری به اندازه‌ای که در گذشته شاهد آن نبودیم به پوست بدن ما نزدیک شده است. بدون شک یکی از مورد علاقه ترین گجت های پوشیدنی نیز در جهان اپل واچ، ساعت هوشمند شرکت اپل است. اما با توجه به شواهد و گزارشات منتشره بدن برخی از افراد حساسیت‌هایی را نسبت به ساعت هوشمند اپل نشان می‌دهد.
 
عکس: اپل واچ باعث سوختن دست کاربرانش می‌شود!

به  گفته‌ی" پائولو سروتی" یکی از دارندگان ساعت هوشمند اپل در مصاحبه با سایت "فیوژن"، زمانی که وی در حال ورزش بوده سوزشی را در دست خود حس می‌کند به همین دلیل به سرعت ساعت هوشمند خود را کمی تکان داده و به ورزش خود ادامه می‌دهد.
 
عکس: اپل واچ باعث سوختن دست کاربرانش می‌شود!

زمانی که وی به خانه می‌رسد و ساعت هوشمند خود را از دستش خارج می‌کند در نواحی اتصال اپل واچ با پوست دستش لکه‌هایی را مشاهده می‌کند. به گفته‌ی فیوژن سایت مصاحبه کننده دلیل این موضوع اپل واچ بوده است. به گفته‌ی سروتی وی‌ هیچگونه حساسیت پوستی‌ای را در گذشته تجربه نکرده است.
 
عکس: اپل واچ باعث سوختن دست کاربرانش می‌شود!

این مشکل تنها برای "سِروتی" پیش نیامده است. یکی از توسعه دهندگان نرم‌افزار به نام "اِندرو تری" با انتشار تصویری از اپل واچ خود و سوختگی (یا حساسیت) دستش برروی اینستاگرام و توئیتر شخصی‌اش ادعایی مشابه سروتی را مطرح کرده است. او در توضیح تصویر نوشته است که اپل واچ وی توانسته یک سوختگی برروی مچ دست وی ایجاد کند! در ادامه دو تصویر دیگر از اتفاقات گزارش شده را مشاهده می‌کنید.
 
عکس: اپل واچ باعث سوختن دست کاربرانش می‌شود!
 

 
 

نظرات بینندگان

ارسال نظر