صفحه نخست >> اقتصادی تعداد نظرات: 0

ویلا در شمال؛ از 50 میلیون تا 17 میلیارد

در شهرهای مختلف استان گیلان، ویلاهای فراوانی وجود دارد، که قیمت این ویلاها از 50 میلیون تومان شروع شده و تا 17 میلیارد تومان ادامه دارد.

کد خبر: 32504

استان گیلان از استان‌های شمالی ایران است، این استان، از شمال به دریای خزر و کشور آذربایجان، که از طریق آستارا با آن دارای مرز بین‌المللی است، از غرب به استان اردبیل، از جنوب به استان زنجان و قزوین و از شرق به استان مازندران محدود می‌شود.

کلانشهر رشت با داشتن ۴۶ درصد جمعیت کل استان، مرکز و پرجمعیت‌ترین شهر استان گیلان و دوازدهمین شهر پرجمعیت ایران است. از دیگر شهرهای پرجمعیت این استان می‌توان به ترتیب به شهرهای بندر انزلی، مهمترین بندر ایرانی در حاشیه دریای خزر، لاهیجان، تالش، لنگرود، رودسر، بندر آستارا، فومن و... اشاره کرد.

در میان ویلاهای موجود در استان گیلان، گران‌ترین ویلای به فروش گذاشته مربوط به ویلایی در شهر چابکسر با قیمت 17 میلیارد تومان و ارزان‌ترین مربوط به ویلایی در آستانه اشرفیه با قیمت 50 میلیون تومان است.

همچنین ویلایی به مساحت 140 متر در شهر لنگرود با قیمت هر متر مربع 28.5 میلیون تومان از جمله گران‌ترین ویلاها در استان گیلان به شماره می‌رود.

 

ایران/110

نظرات بینندگان

ارسال نظر