صفحه نخست >> اقتصادی تعداد نظرات: 0

اقدام قاطع علیه قصابان زیاده خواه

جمعی از قصابان کنگاور یک روز مانده به رمضان به بهانه ارزان بودن قیمت گوشت گوساله از فروش به مردم خودداری کردند که با اقدام قاطع مسئولان با این افراد برخورد و تعدادی از قصابی ها نیز پلمب شد.قصابی ها از امروز فعالیت خود را در کنگاور از سر گرفته اند.

کد خبر: 31718

ایرنا: جمعی از قصابان کنگاور یک روز مانده به رمضان به بهانه ارزان بودن قیمت گوشت گوساله از فروش به مردم خودداری کردند که با اقدام قاطع مسئولان با این افراد برخورد و تعدادی از قصابی ها نیز پلمب شد.قصابی ها از امروز فعالیت خود را در کنگاور از سر گرفته اند.

فرماندار کنگاور گفت: نباید براساس تصمیم عده ای که در پی کسب منافع و زیاده خواهی های خود هستند و وضع درآمدی مردم را نادیده می گیرند تصمیم گیری و قیمت ها را تعیین کرد.

شریف خسروی با بیان اینکه ستاد تنظیم بازار در راستای ایجاد آرامش تامین کالای مورد نیاز مردم اقدامات لازم را انجام می دهد افزود: در یک روز مانده به ماه مبارک رمضان صنف قصابان کنگاور طی یک اقدام هماهنگ از عرضه گوشت خودداری کردند و خواهان افزایش قیمت گوشت گوساله بودند.

وی با بیان اینکه اجازه نخواهیم داد کسی در حق مردم اجحاف و زیاده روی کند خاطرنشان کرد: ستاد تنظیم بازار طی آنالیز صورت گرفته در شهرستان قیمت مصوب گوشت قرمز گوساله در کنگاور را هر کیلوگرم 270 هزار ریال اعلام کرده است.

خسروی با بیان اینکه به منظور افزایش خدمت رسانی و رفاه حال مردم دو تن گوشت منجمد گوساله با قیمت هر کیلوگرم 220 هزار ریال در سطح شهرعرضه شد گفت: در این زمینه از توان تعدادی از داوطلبان که روحیه خدمت به مردم را دارند استفاده شده است.

فرماندار کنگاور بیان کرد: مسوولان ستاد تنظیم بازار شهرستان برای جلوگیری از تکرار چنین مواردی که عرضه گوشت را متوقف کنند پروانه کسب آنها را محدود به فروش گوشت گوسفندی کردند.

وی اضافه کرد: با دستور قاضی تعزیرات حکومتی پنج باب از قصابی های کنگاور پلمب و به دلیل تخلفات متعدد پروانه کسب آنها ابطال شد.

خسروی یادآور شد: ستاد تنظیم بازار کنگاور با برنامه ریزی جامع و مدون قصد بررسی و پایش دیگر صنف های موجود در شهرستان را در راستای رعایت حقوق مشروع مردم دارد.

شهرستان کنگاور با جمعیتی افزون بر 82 هزار نفر دارای 2 شهر و 84 روستاست و در 90 کیلومتری شرق شهر کرمانشاه و در ورودی استان واقع شده است.

نظرات بینندگان

ارسال نظر