صفحه نخست >> اقتصادی تعداد نظرات: 0

تاجر تایلندی 48 درصد میلان را خرید

سیلویو برلوسکونی رسما 48 درصد از سهام باشگاه میلان را به بی‌تائچابول تاجر تایلندی فروخت.

کد خبر: 29207

سیلویو برلوسکونی رسما 48 درصد از سهام باشگاه میلان را به بی‌تائچابول تاجر تایلندی فروخت.

به گزارش ایسنا، پس از کش و قوس فراوان، 48 درصد از سهام باشگاه میلان به صورت رسمی به بی تائچابول تاجر تایلندی، فروخته شد.

گروه اقتصادی سیلویو برلوسکنی و بی تائچابول در بیانیه‌ای مشترک این خبر را اعلام کردند تا بالاخره یکی از پرافتخارترین باشگاه‌های ایتالیا و جهان نیز برای پیشرفت بیشتر به یک تاجر متمول فروخته شود. سرنوشتی که در چند سال گذشته برای تیم‌هایی چون چلسی، منچسترسیتی، آرسنال، پاری سن ژرمن نیز رخ داده است.

تاجر تایلندی بابت خرید این سهام از باشگاه، 480 میلیون یورو باید پرداخت کند. قیمت کلی میلان از سوی برلوسکنی 1 بیلیون یورو اعلام شده است.

سیلویو برلوسکونی پس از فروش 48 درصدی سهام این باشگاه به تاجر تایلندی گفت: قراردادی را امضا کردیم که طی هشت هفته، کمتر از نیمی از سهام میلان فروخته می شود. پس از امضای قرارداد در آن روز، روزی تاریخی فرا خواهد رسید. مهمترین موضوع این بود که اکثریت باشگاه را برای خود نگه داریم. من همیشه به فرزندانم گفته‌ام که تنها دو چیز است که قابل فروش نیست، یکی ویلای آرکوره و دیگری میلان. خانواده من همیشه مالک این باشگاه خواهند بود. از روند انجام توافق خوشحالم.

برلوسکونی درباره سرمربی آینده تیمش و جانشین فیلیپو اینزاگی گفت: مذاکراتی با سینیشا میهایلویچ انجام دادیم ولی هنوز چیزی مشخص نیست و تلاش می کیم در هفته پیش رو سرمربی جدید تیم را انتخاب کنیم. 

 

نظرات بینندگان

ارسال نظر