صفحه نخست >> اقتصادی تعداد نظرات: 0

خودرو «آريو» جايگزين «پرايد» شد

خط توليد محصولات ايکس 100 در شرکت بن رو جاي خود را به خطوط توليد آريو داد.

کد خبر: 2652

سايپا نيوز/ به دنبال برنامه ريزي هاي صورت گرفته در گروه خودروسازي سايپا جهت کاهش توليد خودروهاي ايکس 100 شامل سايپا 111، 131، 132 و 141، شرکت بن رو توليد محصول جديد آريو را جايگزين خودرو سايپا 131 کرد.
بر اساس اين گزارش خودرو آريو که يکي از محصولات جديد گروه خودروسازي سايپا در برنامه توسعه محصول محسوب مي شود از اين پس به جاي محصولات ايکس 100 در شرکت بن رو توليد انبوه شده و به بازار عرضه خواهد شد.
همچنين خودرو وانت سايپا 151 با توجه به نياز موجود در بازار و استقبال مشتريان در شرکت بن رو ادامه خواهد داشت.

سياست توسعه محصول سايپا به گونه اي برنامه ريزي شده که در آن تا پايان سال آينده توليد محصولات ايکس 100 به پايين ترين حد خود رسيده و جاي خود را به محصولات جديد خواهد داد.
گفتني است در شرکت سايپا نيز خط توليد يک محصول جديد در حال نصب و راه اندازي است و قرار است در آن خودرو جديد سايپا جايگزين خودروهاي ايکس 100 شود، ضمن اين که بيشترين حجم خودروهاي توليدي سايپا در سال آينده را محصولات پلت فرم ايکس 200 يعني تيبا، تيبا2 و ساينا تشکيل خواهند داد.
همچنين سايپا در حال انجام مراحل نهايي طراحي پلت فرم جديد خود با نام SP100 است که قرار است از سال 95 توليد انبوه خودرو بر روي اين پلت فرم را آغاز کرده و بيشترين حجم توليدات خود را به آن اختصاص دهد.
خودرو آريو که توليد انبوه آن در شرکت بن رو آغاز و جايگزين محصولات ايکس 100 شده، برخوردار از 6 کيسه ايمني هوا، موتور 1600 ميتسوبيشي ژاپن با 120 اسب بخار قدرت، سانروف برقي، سامانه راهبري ديجيتال، سنسور پارک دنده عقب، تريم چرمي و مصرف سوخت 7.6 ليتر در هر صد کيلومتر است.
 

**شما کاربران گرامي مي توانيد مطالب جذاب و خواندني ما را در شبکه هاي اجتماعي فيس بوک، گوگل پلاس و توييتر در صفحه «باشگاه آخرين خبري ها» به آدرس هاي زير دنبال کنيد**

و در اينستاگرام هم ما را با عنوان akhareenkhabar جستجو کنيد.

نظرات بینندگان

ارسال نظر