صفحه نخست >> اقتصادی تعداد نظرات: 0

بدترين هتلِی که ميزبان ايرانيها بود

کد خبر: 2378

ايسنا/ بسياري از ما در سفر، به محلي که قرار است در آن اقامت داشته باشيم چندان اهميت نمي‌دهيم و براي آنکه هزينه سفرمان ارزان‌تر شود ترجيح مي‌دهيم تنها به يک محل خواب اکتفا کنيم و بگوييم ما که قرار است صبح تا شب وقت‌مان را براي مناطق ديدني مقصد بگذاريم پس بهتر است تنها محل اقامت‌مان امکانات اوليه را داشته باشد به اندازه‌اي که تنها شب را در آن سر کنيم.

بايد ديد امکانات اوليه‌اي که از آن مي‌گوييم تا چه اندازه مي‌تواند راضي‌مان کند و اينکه سفر با اقامت ارزان‌ ما چه خاطره‌اي از کشور يا شهر مقصد را در يادمان ثبت مي‌کند. گردشگراني که به کشور مالزي سفر کرده‌اند در يکي از سايت‌هاي گردشگري هتل "داينستي" را بدترين هتل معرفي کرده‌اند.

هتل "داينستي" در کوالالامپور مالزي 4 ستاره بوده اما مدتي است که ستاره‌هاي آن به سه عدد رسيده است، با اين حال بسياري از آژانس‌هاي مسافرتي همچنان اين هتل را به عنوان 4 ستاره معرفي مي‌کنند. با اينکه منطقه هتل بد نيست و ساختمان آن جزو بلندترين ساختمان‌هاي کوالالامپور محسوب مي‌شود اما مبلمان، وسائل قديمي، اتاق‌هاي کثيف و همچنين وجود زيادي حشرات موذي به خصوص سوسک اين هتل را به انتخابي بسيار بد براي مسافران ايراني تبديل کرده است.

اين هتل در سايت "TripAdvisor" رتبه 252 از بين 275 هتل را به خود اختصاص داده و از نظر کاربران اين وب سايت در حد هتل 2 ستاره است.

نظرات بینندگان

ارسال نظر