صفحه نخست >> اقتصادی تعداد نظرات: 1

تاکتیک جدید اقتصادی دولت در سال ۹۴

وزیر امور اقتصادی و دارایی در پیام نوروزی خود اظهارامیدواری کرد که در سال ۹۴ بتوانیم با توان و سرعت بیشتر اهداف تعیین شده را به نتیجه برسانیم و در مسیر بالندگی و اقتدار هر چه بیشتر ایران گام برداریم.

کد خبر: 17701

مهر/ وزیر امور اقتصادی و دارایی در پیام نوروزی خود اظهارامیدواری کرد که در سال ۹۴ بتوانیم با توان و سرعت بیشتر اهداف تعیین شده را به نتیجه برسانیم و در مسیر بالندگی و اقتدار هر چه بیشتر ایران گام برداریم.

متن کامل پیام نوروزی علی طیب نیا وزیرامور اقتصادی و دارایی به شرح ذیل است:

باسمه تعالی

"یا مقلب القلوب و الابصار، یا مدبر اللیل و النهار، یا محول الحول و الاحوال، حول حالنا الا احسن الحال"

ای دگرگون کننده دلها و دیده ها، ای تدبیر کننده روز و شب، ای گرداننده سال ها، دل ها و حال ها، حال ما را به بهترین حال ها تبدیل فرما.

بهار با همه عظمت و شکوه بی مانند خود، تنها جلوه ای ازکرامت لایزال و حکمت بی مثال قادر متعال است تا هم بندگان خویش را از دل انگیز ترین مظاهر زیبایی بی نیاز ساخته و هم آنان را به سخاوت و بخشندگی در حق یکدیگر ترغیب نماید. رستاخیز بهار در گستره طبیعت ، سیر از عالم ملک به عالم ملکوت در تمثیلی معادی و نوروزی، در حقیقت پاسداشت شکوهمند این عطیه و پیام الهی است.خداوند متعال را شاکریم که در سال ۱۳۹۳ با تلاش های خالصانه همکاران گرامی در اقصی نقاط کشور و در بخش های مختلف خانواده بزرگ وزارت امور اقتصادی ودارایی در چهارچوب سیاستهای کلی اقتصاد مقاومتی و برنامه راهبردی وزارتخانه ، توانستیم سال موفقیت آمیزی را پشت سر بگذاریم.

 

 

در سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی علیرغم کارشکنی ها و تحریم های همه جانبه دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ، با رهنمود های مقام معظم رهبری و همت والای دولت تدبیر و امید و ارکان مدیریتی ، اجرایی و کارشناسی مجموعه این وزارتخانه شاهد بهبود وضعیت اقتصادی کشور بودیم.با توکل به خدا و به پشتوانه شما همکاران گرامی امید دارم در سال ۱۳۹۴ بتوانیم با توان و سرعت بیشتر اهداف تعیین شده را به نتیجه رساند و در مسیر بالندگی و اقتدار هر چه بیشتر ایران اسلامی گام برداریم.در اینجا فرصت را مغتنم شمرده ، ضمن تقدیر و تشکر از مسئولیت پذیری و سخت کوشی همکاران عزیز، آغازسال ۱۳۹۴ را به یکایک شما و خانواده گرامیتان تبریک گفته و امیدوارم در سال جدید، با تاسی به حضرت فاطمه زهرا (س) ، در راه شهداء گرانقدر و امام شهداء و اعتلای ایران اسلامی گام های اساسی را برداریم. ان شاء الله

علی طیب نیا وزیر امور اقتصادی و دارایی

نظرات بینندگان

  • سعید

    | |

    چه تاکتیکی؟!!کلی گویی بود.این دولت اقتصاد تعطیل است

ارسال نظر