صفحه نخست >> اقتصادی تعداد نظرات: 0

انتصاب مديرعامل توسعه صنايع ريلي

با حکم مديرعامل گروه سرمايه‌گذاري توسعه ترابر ايرانيان، مسعود سالاري به عنوان سرپرست جديد شرکت توسعه صنايع ريلي ايرانيان (ايريکو) منصوب شد.

کد خبر: 1562

فارس/ با حکم مديرعامل گروه سرمايه‌گذاري توسعه ترابر ايرانيان، مسعود سالاري به عنوان سرپرست جديد شرکت توسعه صنايع ريلي ايرانيان (ايريکو) منصوب شد.

به نقل از روابط عمومي و امور بين‌الملل گروه توسعه ترابر ايرانيان، در حکم علي عسکر اله‌يارنژاد به سالاري، آمده است: نظر به مراتب تعهد، توانمند و حسن سوابق خدمتي، جنابعالي را به سرپرستي شرکت توسعه صنايع ريلي ايرانيان (ايريکو) منصوب مي‌کنم؛ اميد است با نصب العين قراردادن تقواي الهي و عنايت کامل به شرع مقدس اسلام و با توجه به ضوابط و مقررات گروه و با تلاش وهمت مضاعف و بهره مندي از تجارب و همياري همه همکاران در جهت پيشبرد اهداف عاليه گروه، گام‌هاي موثري برداريد‌.

بنابراين گزارش مراسم توديع مديرعامل سابق و معارفه سرپرست جديد ايريکو، پيش از ظهر امروز ‌‌در دفتر ايريکو برگزار شد و از زحمات محمد سعيدي، مديرعامل پيشين اين شرکت، تقدير و تشکر به عمل آمد.

‌شرکت ايريکو يکي از شرکت‌هاي وابسته به گروه سرمايه گذاري توسعه ترابر ايرانيان است که در زمينه توليد ريل باس، واگن‌هاي مسافري و مترو و همچنين واگن‌هاي باري فعاليت مي کند‌.

نظرات بینندگان

ارسال نظر