صفحه نخست >> اقتصادی تعداد نظرات: 0

حجره‌های بازار بزرگ تهران چند؟ (+لیست)

کارشناسان املاک؛ حجره‌های بازار بزرگ تهران چند؟ (+لیست) ارزان‌ترین مغازه موجود در بازار تهران، مربوط به مغازه‌ای 12متری در میدان 15 خرداد است که قیمت هر متر مربع آن 5.5 میلیون تومان است که مجموعاً با قیمت 66 میلیون تومان به فروش می‌رسد.

کد خبر: 14798

طبق گفته کارشناسان املاک، حجره‌ای یک‌متری در بازار بزرگ تهران با قیمت 650 میلیون تومان به فروش می‌رسد.

در حال حاضر املاک تجاری در تهران با قيمت‌های مختلفی معامله می‌شود اما شايد بتوان گفت هم‌اکنون یکی از گران‌ترين متراژ مغازه‌های پایتخت مربوط به مغازه‌های موجود در بازار تهران است، در بازار بزرگ تهران مغازه‌هایی وجود دارد که هر سانتی‌مترشان از طلا با ارزش‌تر است، مغازه‌ای یک‌متری در اين محله با قیمت 650 میلیون تومان معامله می‌شود، همچنین مغازه‌ 11 ‌متری دیگری در پاساژ طلافروش‌های سبزه‌میدان با قیمت 5.5 میلیارد تومان به فروش می‌رسد که هر متر مربع آن نیم میلیارد تومان قیمت دارد.

ارزان‌ترین مغازه موجود در بازار تهران، مربوط به مغازه‌ای 12متری در میدان 15 خرداد است که قیمت هر متر مربع آن 5.5 میلیون تومان است که مجموعاً با قیمت 66 میلیون تومان به فروش می‌رسد.

آن طور که برخی از صاحبان مغازه‌های بازار تهران می‌گویند قيمت مغازه‌ها در داخل بازار بزرگ تهران به هيچ عنوان بر مبنای يک قيمت مشخص و منطقه‌ای تعيين نمی‌شود. حتی یکی از فروشندگان می‌گوید که اينجا هر كس هر قيمتی که بخواهد روی مغازه خود می‌گذارد.

لیست قیمت برخی از مغازه‌های موجود در بازار تهران به شرح زیر است:

اقتصاد نیوز/

نظرات بینندگان

ارسال نظر