صفحه نخست >> اقتصادی تعداد نظرات: 0

5دی 93

تقاضاي خريد انواع سکه افزايش يافت

رييس اتحاديه طلا و جواهر اظهار کرد: با توجه به پايان يافتن ماه صفر، از روز چهارشنبه حجم تقاضاي خريد نيم‌سکه، ربع‌سکه و سکه‌هاي يک گرمي افزايش يافت.

کد خبر: 1156

ايسنا/ رييس اتحاديه طلا و جواهر اظهار کرد: با توجه به پايان يافتن ماه صفر، از روز چهارشنبه حجم تقاضاي خريد نيم‌سکه، ربع‌سکه و سکه‌هاي يک گرمي افزايش يافت.

محمد کشتي آراي اظهار کرد: قيمت داخلي طلا تابعي از نرخ ارز است و اين روزها با توجه به نوسان نرخ ارز شاهد نوسان قيمت طلا بوديم و نمي‌توان پيش‌بيني در رابطه باقيمت طلا در بازار داخلي داشت.

ثبات قيمت جهاني طلا در هفته آتي

وي پيش‌بيني کرد قيمت جهاني طلا در هفته آتي تغييري نکند. چون روزهاي پاياني سال ميلادي را سپري مي‌کنيم و با تعطيلات شنبه و يکشنبه مواجه مي شويم و به نظر مي‌آيد در هفته آينده تغييرات زيادي را شاهد نباشيم.

کشتي‌آراي همچنين با بيان اين‌که قيمت جهاني طلا نسبت به اوايل هفته 15 دلار کاهش قيمت داشت، اظهار کرد: با اين‌که قيمت جهاني طلا کاهش داشته ولي در بازار داخلي قيمت‌ها به‌طور متوسط دو تا سه هزار تومان افزايش يافته و علت آن بالارفتن نرخ ارز است .

رييس اتحاديه طلا و جواهر افزود: هرگرم طلاي 18 عيار در هفته گذشته با وجود کاهش قيمت جهاني نسبت به اول هفته افزايش داشته است.

نظرات بینندگان

ارسال نظر