صفحه نخست >> اقتصادی تعداد نظرات: 0

وقتي وايبر کار اتوماسيون ادارات را ميکند

نرم‌افزارهاي پيام‌رسان موبايلي اگرچه در برخي موارد با انتقاداتي در خصوص نوع کاربري مواجه شده‌اند، اما اين ابزار کاملا ساده حالا شاهد کاربري‌هاي متنوع و روبه گسترشي در ايران است.

کد خبر: 11266

آي تي آناليز/ نرم‌افزارهاي پيام‌رسان موبايلي اگرچه در برخي موارد با انتقاداتي در خصوص نوع کاربري مواجه شده‌اند، اما اين ابزار کاملا ساده حالا شاهد کاربري‌هاي متنوع و روبه گسترشي در ايران است.

پيش از اين اخباري مبني بر استفاده از وايبر به عنوان شبکه‌اي بي‌سيم ميان کارکنان برخي نهادهاي دولتي مطرح شده بود که از طريق آن برخي کارهاي اداري خود را پيش مي‌بردند. اين موضوع اگرچه تاييد نشد و به موجب بخشنامه‌اي استفاده از نرم‌افزارهاي پيام‌رسان موبايلي در برخي مراکز دولتي ممنوع شده است.
اما اکنون شنيده شده يکي از بيمارستان‌هاي تهران برخي کارهاي خود را با استفاده از وايبر انجام داده و جواب برخي آزمايش‌ها به سرعت از محل آزمايشگاه بي نياز به هيچ شبکه‌اي به دست پزشک مسوول و حتي خود مردم مي‌رسد!
به اين ترتيب حالا يک ابزار بسيار ساده در حد يک اتوماسيون اداري بي‌سيم مي‌تواند به نيازهاي برخي مراکز پاسخ دهد. اي کاش مسوولان داخلي شرايطي فراهم مي‌کردند که حداقل در صورت استفاده‌هاي مشابه و نياز به بازآوري اطلاعات از سيستم‌هاي داخلي استفاده مي‌شد.

نظرات بینندگان

ارسال نظر