صفحه نخست >> اقتصادی تعداد نظرات: 0

سرلشکر جعفري: سپاه توجه به بخش خصوصي را اولويت خود مي داند

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامي با بيان اينکه جنبه‌هاي ارزشي انقلاب اسلامي از دلايل اصلي ورود سپاه به عرصه سازندگي بوده است؛ گفت: سپاه توجه به بخش خصوصي را اولويت خود مي داند.

کد خبر: 10779

مهر/ فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامي با بيان اينکه جنبه‌هاي ارزشي انقلاب اسلامي از دلايل اصلي ورود سپاه به عرصه سازندگي بوده است؛ گفت: سپاه توجه به بخش خصوصي را اولويت خود مي داند.

سرلشکر محمد علي جعفري فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامي طي بازديد از پروژه آزاد راه "حرم تا حرم" در جمع مديران و کارکنان اين پروژه ضمن قدرداني از خدمات صورت‌گرفته اظهار داشت: رعايت کيفيت و توجه به معنويت از شاخص‌هاي اصلي قرارگاه سازندگي خاتم‌الانبياء(ص) در اجراي پروژه‌ها است؛ و در واقع جنبه‌هاي ارزشي انقلاب اسلامي از دلايل اصلي ورود سپاه به عرصه سازندگي بوده است.

وي در ادامه افزود: قرارگاه سازندگي خاتم الانبياء (ص) به اعتراف همگان توانسته است در حين کار، ارزش‌هاي ديني و انقلابي را به پيمانکاران، کارگران و تأمين‌کنندگان کالا منتقل کند.

فرمانده کل سپاه تصريح کرد: پاسداري از ارزش‌هاي ديني و ملّي و خدامحوري بايد در همه حال در کارهاي سازندگي رعايت شود.

سرلشکر جعفري با اشاره به پروژه معنوي آزادراه "حرم‌تاحرم" بيان داشت: يقيناً انگيزه معنوي و عشق به اهل بيت(ع) يکي از شاخص‌ها و انگيزه‌هاي دست‌اندرکاران قرارگاه در اجراي اين پروژه بوده است.

وي همچنين با اشاره به برخي جريان سازي‌ها نسبت به فعاليت‌هاي سازندگي قرارگاه سازندگي خاتم‌الانبياء(ص) اظهار داشت: زير ساخت‌هاي لازم براي حضور بيشتر شرکت هاي خصوصي در عرصه ي سازندگي کشور فراهم شده است و سپاه نيز توجه به بخش خصوصي را از اولويت هاي خود مي داند.

گفتني است پروژه آزادراه "حرم‌تاحرم" (قم- تهران- مشهد) به طول تقريبي ۹۷۰ کيلومتر به منظور اتصال شرق کشور به شبکه آزاد راهي جنوب شرق و غرب طراحي شده است و نقش بسزايي در اتصال مراکز مهم شرق کشور به خصوص مشهد مقدس به مرکز کشور داشته و تسهيل‌کننده حرکت زائران حرم مطهر رضوي و حرم مطهر حضرت معصومه(س) خواهد بود.

اين آزادراه ارتباط مراکز اقتصادي در مسير را برقرار نموده و با مشارکت قرارگاه سازندگي خاتم‌الانبياء(ص) و وزارت راه و شهرسازي مسير ترانزيت غرب به شرق را ايجاد مي‌نمايد. اين مسير به قطعات مختلف شامل قم- گرمسار، گرمسار- سمنان، سمنان- سبزوار، سبزوار- نيشابور و نيشابور- مشهد تقسيم‌بندي و به ترتيب اجرا مي‌شوند. قطعه قم-گرمسار به طول ۱۵۲ کيلومتر اولين قطعه از اين طرح عظيم است که آماده بهره‌برداري گرديده است.

نظرات بینندگان

ارسال نظر