صفحه نخست >> اقتصادی تعداد نظرات: 2

فروزنده: همه پول‌ها صرف آباداني، عمران و پيشرفت کشور شد

کد خبر: 10698

نسيم/ فروزنده گفت: جهانگيري اگر مدارکي دارد براي بررسي به مسئولان ارائه دهد.
معاون برنامه‌ريزي دولت دهم در پاسخ به ادعاها درباره نامشخص بودن مصارف درآمدهاي نفتي در دولت سابق گفت: پول‌ها به خزانه مي‌رفت و در خزانه طبق سند بودجه‌اي خرج مي‌شد.

لطف الله فروزنده معاون برنامه‌ريزي نظارت راهبردي رئيس جمهور دولت دهم در خصوص اتهامات مطرح شده توسط مقامات دولت يازدهم درباره نامشخص بودن مصارف درآمدهاي نفتي در دولت سابق با بيان اينکه مشخص است پول‌هاي نفت به خزانه مي‌رفت گفت: بعد از اينکه پول به خزانه مي‌رفت بودجه نوشته شده و تخصيص داده شده است.

فروزنده تصريح کرد: فکر مي‌کنم دوست و دشمن قبول دارند که دولت قبل دولت کار و تلاش بود و خدمات بزرگي را انجام دادند.
معاون برنامه‌ريزي دولت قبل با اشاره به اينکه قابل بررسي است که پول‌هاي نفت کجا رفته است گفت: در کشور ديوان محاسبات، سازمان بازرسي، قوه قضائيه و مجلس وجود دارد که مي توانند بررسي کنند.
وي افزود: به هر حال اميدواريم کسي که در حد معاون اول است چنين ادعايي نکند و اگر مدارکي دارد براي بررسي به مسئولين بررسي ارائه دهد؛ نتيجه مطرح شدن چنين چيزي در رسانه ها به جز مشوش شدن اذهان چيز ديگري نيست و اگر چنين قضاوتي انجام دهند ديگران نيز درباره آنها چنين قضاوتي خواهند کرد.
فروزنده در ادامه با بيان اينکه در کشور ما سيستم مشخص و معلوم است گفت: پول‌ها به خزانه مي‌رفت و در خزانه طبق سند بودجه‌اي خرج مي‌شد؛ کارها، تلاش‌ها و اقداماتي که در دولت نهم و دهم انجام شد نشان داد همه پول‌ها صرف آباداني، عمران و پيشرفت کشور شد.
وي در پايان در خصوص احتمال شرکت در انتخابات مجلس گفت: هنوز معلوم نيست بايد ببينيم در آينده چه مي‌شود.
 

نظرات بینندگان

  • | |

    دولت قبل برای امثال فروزنده دولت کار و تلاش بود ، برای ملت ،دولت نحس و بدبختی بود ، دولت چپاول و غارت بود شرمتان باد

ارسال نظر