صفحه نخست >> استان ها تعداد نظرات: 0

قاضی‌پور:دریاچه ارومیه درگیر سیاسی‌کاری

نایب رئیس فراکسیون نجات دریاچه ارومیه با بیان اینکه بیش از 290 میلیارد تومان برای نجات دریاچه ارومیه اختصاص داده شده اما این مبلغ درمسیرهای دیگری هزینه می‌شود، گفت: برخی آقایان پول نجات دریاچه ارومیه را قربانی سیاست بازی خود کردند.

کد خبر: 8101

نادر قاضی‌پور در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه دریاچه ارومیه جزو حیات و ممات ما به شمار می‌رود، افزود:  زمانی که دولت یازدهم روی کار آمد آب دریاچه ارومیه 30 درصد بود اما اکنون به سه یا 4 درصد می‌رسد بدون‌شک این نشان دهنده آن است که اقدام عملی برای نجات دریاچه ارومیه صورت نگرفته است.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد:  تاکنون حتی یک قطره آب به دریاچه ارومیه سرازیر نشده است و تنها به شعار بسنده کرده‌اند؛ قرار بود ستاد نجات دریاچه ارومیه در دانشگاه صنعتی شریف برقرار باشد اما آقای کلانتری رئیس این ستاد، تشکیل جلسات این کمیته را به خانه خود منتقل کرده است.

این نماینده مردم در مجلس نهم، تصریح کرد: رئیس ستاد نجات دریاچه ارومیه منزلی در خیابان گمنام به نام خانه کشاورز داشته است که در این خانه تابلوی نجات دریاچه ارومیه را نصب کرده است، ما معتقدیم مبالغی که قرار است برای نجات دریاچه ارومیه اختصاص داده شود باید زیرنظر استاندار آذربایجان غربی هزینه و گزارش آن شفاف ارایه شود.

قاضی‌پور با انتقاد از اینکه برخی آقایان پول نجات دریاچه ارومیه را بین خود قربانی کرده‌اند، تاکید کرد:‌ همه می‌دانند که آقای کلانتری برای انتخابات مجلس دهم آمده است و تمام پول‌ها را برای این انتخابات هزینه می‌کند که البته باید بدانند مردم آذربایجان اجازه چنین کاری را نخواهند داد.

نایب رئیس فراکسیون نجات دریاچه ارومیه در مجلس شورای اسلامی، گفت: با وجود آنکه بیش از 290 میلیارد تومان برای نجات دریاچه ارومیه اختصاص داده شده اما این مبلغ درمسیرهای دیگری هزینه می‌شود./

پایان پیام

نظرات بینندگان

ارسال نظر