صفحه نخست >> استان ها تعداد نظرات: 0

بهدادمدیرکل دامپزشکی آذربایجان‌شرقی شد

امیرحسین بهداد به عنوان مدیر کل دامپزشکی استان آذربایجان‌شرقی معرفی شد.

کد خبر: 2932

زمان به گزارش فارس از تبریز معاون سازمان دامپزشکی کشور دوشنبه شب در مراسم تودیع و معارفه مدیران کل سابق و جدید دامپزشکی آذربایجان‌شرقی ضمن قدردانی از زحمات بهراد زندیه در زمان تصدی مدیرکلی دامپزشکی آذربایجان‌شرقی با تاکید بر وظیفه خطیر سازمان دامپزشکی در خصوص بهداشت و امنیت غذایی اظهار داشت: ما با سلامت مردم در ارتباط هستیم، و باید برای نیل به این هدف و برآورده شدن خواسته‌های مردم از هیچ کوششی دریغ نکنیم.

جمال‌الدین جاویدی همچنین به اصلاح ناوگان حمل و نقل جوجه یک‌روزه در کشور اشاره کرد و افزود: با حمایت همه جانبه ادارات ذیربط و استفاده از ظرفیت‌های بخش خصوصی می‌توان به این هدف مهم رسید.

وی مطرح کرد: ما از لحاظ تولید مرغ، تخم مرغ جزو 10 کشور اول دنیا هستیم و دست‌اندرکاران این بخش نیز باید توجه داشته باشند که زمان نگهداری جوجه بیش از 40 روز نشود، زیرا هم میزان بهره‌وری آن بسیار کاهش یافته، هم هزینه‌های بیشتری را به مدیران صنایع تحمیل می‌کند و هم با افزایش چربی، کیفیت اصلی خود را از دست می‌دهد.

جاوید  بر کمبود اعتبارات در سازمان دامپزشکی تاکید کرد و گفت: امکانات ما بسیار محدودتر از آن است که بتوانیم این حجم عظیم فعالیت‌ها را انجام دهیم، ضمن اینکه کار برای انجام، بسیار زیاد است.

به گزارش فارس در مراسم امروز از زحمات دکتر بهراد زندیه که تا پیش از این مسئولیت دامپزشکی استان را عهده‌دار بوده قدردانی و سکان هدایت این مجموعه به امیرحسین بهداد سپرده شد.

امیرحسین بهداد در این مراسم استفاده از تمام توان ظرفیت نیروی انسانی، ترویج و آموزش و نیز انجام امور پیشگیرانه در کنترل بیماری‌ها و نیز تقویت همه جانبه ادارات شهرستان‌ها و افزایش رفاه و معیشت همکاران و استفاده از تمام توان بخش خصوصی را  اولویت‌های کاری خود شمرد و برای رسیدن به این اهداف حمایت بیش از پیش امام جمعه تبریز و استانداری و مجمع نمایندگان استان را خواستار شد.

 

نظرات بینندگان

ارسال نظر