صفحه نخست >> ازدواج تعداد نظرات: 0

شوهرم هر روز توقع پختن غذای مفصل را دارد

زن جوان زمانیکه دید باید هر روز برای شوهرش غذای مفصل بپزد تصمیم به جدایی گرفت.

کد خبر: 48905

شوهرم هر روز توقع پختن غذای مفصل را داردبه گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، چندی پیش زوج جوانی با مراجعه به دادگاه خانواده درخواست طلاق دادند.

زن جوان درخصوص علت آن به قاضی گفت: آقای قاضی شوهرم اصلا حاضر نیست غذای حاضری بخورد و مرتب از من توقع دارد که در آشپزخانه برایش آشپزی کنم. من از صبح تا شب باید برای شوهرم غذا بپزم و حتی اگر مریض باشم یا کاری داشته باشم باز هم غذای شوهرم باید آماده باشد. او حاضر نیست حتی برای یکبار هم که شده غذای بیرون را بخوریم و یا اینکه یک غذای حاضری معمولی برایش درست کنم.

وی افزود:همسرم همیشه سر غذا خوردن با من جنگ و دعوا به راه می اندازد و زندگی را برایم مثل جهنم کرده است. من هر روز باید غذای مفصل درست کنم و دیگر از این وضعیت خسته شدم. آخرین بار سر همین موضوع با هم دعوایمان شد و تصمیم به جدایی گرفتیم.

بعد از صحبت های این زن، شوهرش نیز به قاضی گفت: آقای قاضی من از غذای رستوران و فست فود متنفرم و دوست دارم دستپخت همسرم را بخورم. اما همسرم سر این موضوع هر روز و هر شب با من دعوا می کند و به خاطر درست کردن یک غذا مرتب غر می زند و جنجال به راه می اندازد. من هم دیگر طاقت زندگی در کنار این زن را ندارم.

در پایان نیز قاضی دلیل آنها برای جدایی کافی ندانست و آنها را برای حل شدن مشکلشان به مشاوره خانواده فرستاد.‎

انتهای پیام/

نظرات بینندگان

ارسال نظر